fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, prečo vám doma miznú ponožky? Môžu za to Lichožrouti!

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite sa každému z nás už stalo, že nám zmizla jedna ponožka z páru. Nemohli ste ju nikde nájsť? To sa ani nečudujeme. Vzali vám ju LICHOŽROUTI! Sú to totiž malé tvory, ktoré sa ponožkami živia. 

Môžeme sa tešiť na animovaný, dobrodružný gangsterský príbeh, v ktorom sa stretnú dva lichožroutské gangy bojujúce medzi sebou.

Ich správanie, ale aj prostredie, v ktorom žijú, je vykreslené dosť podobne tomu nášmu svetu. Všetko je vykreslené s humorom a odľahčením.

Vďačíme za to aj básnikovi Pavlovi Šrutovi, ktorý je spoluautor scenára a je aj autorom knižnej predlohy.

licho 1

Lichožrouti sa budú musieť v tomto príbehu popasovať s veľkým nepriateľom, ktorým je opustený profesor. Najväčší problém s ním bude mať Hihlík, mladý outsider a sirota. Aj keď nie je práve najväčšieho vzrastu, bude patriť k hlavným hrdinom príbehu.

Slovenská kinopremiéra ešte známa nie je, no ponúkame vám trailer, ktorý vás presvedčí o tom, že si tento animák určite nenecháte ujsť.

Zdroj: totalfilm.cz

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií