Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, že Tesla okrem iných geniálnych nápadov navrhol aj UFO? Kde však zmizol jeho patent?

Návšteva vesmíru bola stovky rokov ľudskou túžbou, no nie a nie prísť na to, ako sa tam dostať. V 21. storočí je let do vesmíru “normálka” a nevylučuje sa ani budúci pobyt na niektorej z planét iných ako Zem.

Nikola Tesla, označovaný za jedného z najgeniálnejších, najinovatívnejších a zároveň najtajomnejších mužov ľudských dejín, žil v rokoch 1856-1943. V tomto období sa podarilo ľudstvu uskutočniť prvé lety lietadlom a taktiež sme zostrojili viaceré významné technické zariadenia. Geniálny Tesla však v roku 1907 vraj dokázal na papieri zostrojiť stroj, ktorý dnes nazývame lietajúci tanier.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

tes-kopirovat

Vedec mal skvelé teórie o antigravitácii i magnetizme. Tento stroj sa mal stať skutočnosťou v USA, no napokon sa jeho zostrojenia nedočkal. Zaujímavé však je, že sám Tesla mal povedať, že nápad nebol úplne jeho, ale bytostí, ktoré mali s takýmto lietajúcim strojom skúsenosti a videli ho aj z vnútra.

Tento patent tak ostal len návrhom. Alebo to nie je úplne pravdivé tvrdenie? Nielen tento vynález, ale aj ďalšie návrhy Nikolu Teslu má vraj v súčasnosti americká tajná služba. Tá s nimi teda môže pracovať a dokonca existujú aj teórie o tom, že lietajúce taniere už zostrojila a viaceré hlásenia o videní UFO neboli len preľudy, no ani návštevy z iných svetov, ale práve skúšobné lety amerických konštruktérov z tajnej služby.

Zdroj: Riseearth.com

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií