fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, že Tesla okrem iných geniálnych nápadov navrhol aj UFO? Kde však zmizol jeho patent?

Máte tip? napíšte nám mailom

Návšteva vesmíru bola stovky rokov ľudskou túžbou, no nie a nie prísť na to, ako sa tam dostať. V 21. storočí je let do vesmíru “normálka” a nevylučuje sa ani budúci pobyt na niektorej z planét iných ako Zem.

Nikola Tesla, označovaný za jedného z najgeniálnejších, najinovatívnejších a zároveň najtajomnejších mužov ľudských dejín, žil v rokoch 1856-1943. V tomto období sa podarilo ľudstvu uskutočniť prvé lety lietadlom a taktiež sme zostrojili viaceré významné technické zariadenia. Geniálny Tesla však v roku 1907 vraj dokázal na papieri zostrojiť stroj, ktorý dnes nazývame lietajúci tanier.

tes-kopirovat

Vedec mal skvelé teórie o antigravitácii i magnetizme. Tento stroj sa mal stať skutočnosťou v USA, no napokon sa jeho zostrojenia nedočkal. Zaujímavé však je, že sám Tesla mal povedať, že nápad nebol úplne jeho, ale bytostí, ktoré mali s takýmto lietajúcim strojom skúsenosti a videli ho aj z vnútra.

Tento patent tak ostal len návrhom. Alebo to nie je úplne pravdivé tvrdenie? Nielen tento vynález, ale aj ďalšie návrhy Nikolu Teslu má vraj v súčasnosti americká tajná služba. Tá s nimi teda môže pracovať a dokonca existujú aj teórie o tom, že lietajúce taniere už zostrojila a viaceré hlásenia o videní UFO neboli len preľudy, no ani návštevy z iných svetov, ale práve skúšobné lety amerických konštruktérov z tajnej služby.

Prečítajte si tiež:
Z nevinnej krásky poriadna šelma: Takto vyzerala Zuzanita z Take me out pred plastickými zákrokmi

Zdroj: Riseearth.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií