fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vydajte sa Teslou na cestu vesmírom a zažeňte tak nudu s novou retro hrou Starman

Máte tip? napíšte nám mailom

Pokiaľ máte radi hry ako Pac-Man či SuperMario, zamilujete si aj novú retro hru s názvom Starman.

Starman je figurína, ktorú posadil za volant Tesly vizionár Elon Musk a vyslal ju do vesmíru vrámci projektu Space X. Celá táto misia bola ostro sledovaná a cestu skutočného Starmana si môžete pozrieť na YouTube. Len pre zaujímavosť uvádzame, že v súčasnosti sa Starman na Tesle pohybuje vesmírom rýchlosťou 11 km za sekundu a je vzdialený od Zeme cca 50 miliónov kilometrov.

Vrámci toho, že šlo a stále ide o veľkú vec, portál Autowise sa rozhodol vytvoriť vesmírnu retro hru s názvom Starman. 8 bitová herná grafika predstavuje návrat k základom a zobrazuje Starmana za volantom Tesly ako putuje vesmírom. Teslu v hre ovládate vy pomocou šípok a vašim cieľom je vyhýbať sa satelitom a všetkým iným vesmírnym telesám. Tie môžete ničiť aj pomocou rakiet, ktoré sa vystreľujete pomocou medzerníku.

Zdroj: Autowise

Hru spustite kliknutím na TENTO ODKAZ.

 

Zdroj: Cnet, Autowise

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií