fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Wentworth Miller z Prison Break pribral na nepoznanie! Dôvod prezradil svojim fanúšikom

Máte tip? napíšte nám mailom

Herec Wentworth Miller si zahral v známom seriáli Prison Break (Útek z väzenia) hlavnú postavu. Zo sexy herca, za ktorým slintalo nejedno ženské oko, sa zmenil na tuctového chlapa s menšou nadváhou. Stalo sa to po tom, čo prežíval vnútorné depresie, mal sklony k samovražde a jediné východisko z toho všetkého bolo preňho jedlo.

Po rokoch je už z depresií herec von a cíti sa lepšie. Prednedávnom sa však objavila na internete jeho fotka z toho deprimujúceho obdobia, ktorá mala posmešný charakter typu: ,,Keď utečiete z väzenia a spoznáte, čo je McDonald´s.” 

3286020145_aabef4b7ec_z

V seriáli bol fešák Michael Scofield zvyknutý na to, že o ňom médiá písali a často aj v negatívnom zmysle slova. Avšak, keď naňho nedávno vytiahli túto titulnú fotku ešte z roku 2010, tak ho to poriadne zabolelo. Hlavne preto, že si spomenul na to, čo v tom období prežíval, a o čom len málokto vedel. Podľa jeho slov trpel v tichu, považoval sa za poškodený tovar a hlavou mu chodili samovražedné myšlienky.

prison 2

1436119932_8b6b4d51f8

Foto: http://flickr.com/Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií