fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy YouTuber sa zúčastnil zoznamky Take Me Out. Z toho, ako dopadol a z reakcií sa určite neteší

Máte tip? napíšte nám mailom

Take Me Out – zoznamovacia show, ktorá jedných poburuje, druhých zabáva a je poriadne kontroverzná. Nájsť si lásku z pomedzi tridsiatky šeliem sa rozhodol aj YouTuber FreeScoot.

19-ročný Jakub Smrek a.k.a FreeScoot sa rozhodol nájsť si dievča pomerne nezvyčajným spôsobom – prostredníctvom zoznamovacej show Take Me Out, ktorá už niekoľko týždňov beží na slovenských a českých obrazovkách.

Youtuberovi, ktorý sa snažil ohúriť tridsiatku nezadaných šelmičiek, to ale veľmi nevyšlo a bol z toho akurát tak poriadny trapas, ku ktorému sa vyjadrili aj niektorí jeho “kolegovia” z YouTube. K jeho vystúpeniu sa vyjadril aj Expl0ited spolu s Bačom, PPPetrom a Momou, no video už na internete nie je. Komentár k tomuto fiasku si však neodpustil ani Duklock, ktorý parádne zotrel nielen FreeScoota.

 

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií