fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Za objatie so Zdenom Chárom “Bic Mac” zdarma? Je v tom však jeden háčik. Pozrite sa aký

Máte tip? napíšte nám mailom

Zdeno Chára je známa hokejová osobnosť. Okrem Slovákov ho dobre poznajú aj v zahraničí a najmä v USA a Kanade. Tento, takmer 39-ročný slovenský reprezentant je kapitánom amerického hokejového klubu Boston Bruins. Už niekoľko rokov je líder svojho tímu hlavne v zadných radoch.

Patrí k najrešpektovaniejším hráčom v NHL (Národná hokejová liga). Okrem defenzívnych povinností sa nebojí vyhrnúť rukávy a rozdať si to pästne s ktorýmkoľvek hráčom na hracej ploche. V jednom zápase zlikvidoval montrealského hráča Maxa Paciorettyho, ktorý ostal nehybne ležať na zemi a vyzeralo to s ním veľmi zle.

Odvtedy je Zdeno Chára nenávideným hráčom v očiach fanúšikov “habs”. Tí však dostali možnosť získať “Bic Mac” zadarmo. Avšak, bol v tom jeden háčik, ak ho chcú získať musia sa objať so slovenským obrom, ktorého v láske vôbec nemajú. Aké boli reakcie ľudí? Pozrite si ich vo videu.

Zdroj:www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií