fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zábavné inzeráty #4: Žena toto auto kúpila bez mužovho vedomia a on sa na ňom hanbí chodiť do práce

Máte tip? napíšte nám mailom

Smejete sa radi? Určite áno, veď ako sa vraví: ,,Smiech je recept na dlhý život.” Samozrejme aj sem-tam v živote človek natrafí na nemilé chvíľky no práve teraz tomu tak nie je.

Inzeráty sú už dlhý čas jedným z najefektívnejších možností, ako predať niečo, čo už nepotrebujeme. V našej sérií sa ale, ako si už tí všímavejší a častejšie navštevujúci čitatelia mohli povšímnúť, nevenujeme len takým “obyčajným” inzerátom. Venujeme sa totiž tým kurióznym, ktoré majú nasvedomí ľudia s čudným no zaujímavým zmyslom pre humor.

,,Predám alebo darujem Fiat Multiplu r.v. 2001 1,6L 16V najazdených 140000km po kompletnom servise nové brzdy, olej+filter, nápravy po GO, rozvody všetko top sezónne prezutie. Je to veľké rodinne priestranné auto vhodné do rodiny samozrejme do takej kde sa nehľadí na design. Predávam to z dôvodu, že to kúpila žena bez môjho vedomia a ja sa hambím za to šak v robote by ma vysmiali spolupracovníci. Normálne som neverim očiam čo za grc to kúpila aj som ju dobre zdrbalze ako to pislí. Prípadne vymením za Sharan, Touran cenu akceptujem proste sa h ambím za to nič škaredšie som nikdy nevidel a to už kadečo sa mi dostavilo do cesty. Cena 500e”

fiat-predaj-auto-inzerat-vtipne-bazos-skarede

Zdroj: Bazos

Prečítajte si tiež:
Český "League of Legend song" má po týždni milión zhliadnutí. Čo na neho hovoríte?
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií