fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zaspal a nastal horor. Toto nie je fikcia

Máte tip? napíšte nám mailom

Milovníci hororových príbehov si teraz prídu na svoje. Tí, ktorí obľubujú tento žáner, spozornite! Z filmov určite poznáte scenár nasledujúceho typu: Ľudia v dome zaspia a vtedy sa prebúdzajú “nadprirodzené” bytosti, ktoré ich majú na starosti strašiť alebo robiť im neplechu. Nie jednému z nás naskočí husia koža pri niečom takom.

To, čo teraz uvidíte, nie je film ani žiadna rozprávka. Toto je skutočný príbeh, o ktorom môže hovoriť Joe Cummings. Tento chlapík pracuje ako herec v New York City. V byte sa im poslednú dobu stávalo, že im mizlo jedlo z chladničky. Najprv z toho obviňoval svoju priateľku, ktorá však prisahala, že s tým nemá nič spoločné. Avšak, on ju chcel odhaliť a v noci do bytu nainštaloval kameru bez toho, aby o tom vedela  jeho priateľka.

Po dvoch hodinách na to sa stalo niečo, s čím nepočítal nikto. Jedna vec sa však ukázala. Jeho priateľka im nevykrádala v noci chladničku. Bol to niekto iný. Toto video patrí k tým hrôzostrašnejším. Pozrite sa, čo sa v tú noc udialo.

Prečítajte si tiež:
Neuveríte, že tieto miesta sa nachádzajú na Zemi. Pôsobia totiž ako z úplne inej planéty

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií