fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zneužívaný psík sa bojí každej živej bytosti. Avšak, výnimkou je toto bábätko, s ktorým majú naozaj sladký vzťah

Máte tip? napíšte nám mailom

Každé živé stvorenie potrebuje niekoho, kto ho bude mať naozaj rád. Výnimkou nie je ani psík menom Nora, ktorého pôvodní majitelia zneužívali až do takej miery, že sa bál každej živej bytosti. Avšak, časom sa to zmenilo.

,,Noru sme si vzali zo záchranného útulku pred siedmimi rokmi ešte predtým, než sa nám narodili deti,” povedala majiteľka Elizabeth pre svetoznámy portál BoredPanda. ,,Aj napriek tomu, že bola predtým v ťažkej situácií, jej srdiečko hľadalo toho správneho majiteľa a hneď sme vedeli, že to je rodený rodinný psík, ktorý to prejaví, keď príde ten správny čas. A nesklamala!”

Elizabethinina rodina sa postupne rozrástla a teraz majú s jej manželom 3 deti, 3 zachránené mačičky a 3 zachránené psíky. Okrem toho, že sa zamilovala do čísla 3, zamilovala sa aj do vzťahu medzi jej synom Acrhie a Norou. ,,Archite je mimoriadne pokojné, šťastné a dobrodružné dieťa, čo všetky zvieratá cítia. Najmä Nora. Prišla z prostredia, kde ju zneužívali a bojí sa takmer všetkého. Avšak, nie Archieho. Totálne ho zbožňuje!” Toto duo je vraj neoddeliteľné. Ak sa Archie kúpe, Nora leží na koberčeku a čaká na to, kým vyjde von.

Prečítajte si tiež:
Syndróm vyhorenia zaradila WHO medzi duševné poruchy. Viete prečo?

Celý ich vzťah majiteľka dokumentuje na Instagrame, kde má takmer 100 000 followerov. Pridaj sa aj ty.

abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-31 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-32 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-33 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-34 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-35 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-36 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-37 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-38 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-39 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-40 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-41 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-42 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-43 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-44 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-45 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-46 abused-rescue-dog-love-child-nora-elizabeth-spence-47

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií