fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VRCHOL VEČERA na Pohode: Pozrite sa, čo predviedli Lola Marsh a Zuzka Kronerová

Zimomriavky zaručené

Máte tip? napíšte nám mailom

V rámci koncertu Bolo nás jedenásť na tohtoročnej Pohode pripravili organizátori samé veľké veci.

Podľa mnohých je to najlepší album našej doby. Bolo nás jedenásť je spoločným dielom Jara Filipa, Milana Lasicu a Jula Satinského. A nielen my si myslíme, že má niečo do seba – album je totiž v parížskom Medzinárodnom úrade pre miery a váhy uložený vo vitríne v hudobnej sekcii ako základná jednotka umeleckého nadhľadu.

Naživo zaznel album Bolo nás jedenásť prvýkrát na Pohode 2017, odvtedy sa hráva v štúdiu L+S na zakaždým vypredaných koncertoch. Na jednom z nich sa Lasica preriekol, že viac toho odohrajú na Pohode.

https://www.instagram.com/p/BzzmQHyoQXp/

Bolo nás jedenásť na Pohode 2019

Už vopred organizátori oznámili, v akej zostave sa album na Pohode odohrá tento rok. Spevácke party Jula Satinského si delili Braňo Jobus, Martin Višňovský (Chiki liki tu-a), Juraj Podmanický (Billy Barman), Tomáš Šedivý „Lasky“ (Para) a Michal Kaščák. K „tradičnej speváckej zostave“ sa na Pohode pridal Peter Lipa, Juraj Benetin (veď kto iný by mal spievať „Chcel by som byť taký báči, čo sa všetkým ženám páči“), Vec (veď kto iný by mal rapovať jeden z prvých slovenských rapov „Rodinné záležitosti“).

Prečítajte si tiež:
Filmový festival Cinematik bude iba pre plne zaočkovaných

Ozdobou koncertu boli „Čerešne“, ktoré zaspievala Zuzka Kronerová a Yael Shoshana Cohen, speváčka skupiny Lola Marsh.

A tu už viac slov netreba, iba počúvajte a pozerajte. Tí, čo sú na Pohode, na zážitok zrejme nezabudnú, a tí, čo na koncerte neboli, si so zimomriavkami na celom tele užijú aspoň tento audiovizuálny zážitok.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií