fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zuzana Plačková so samopalom v rukách! Čo sa deje?

Máte tip? napíšte nám mailom

Zuzana Plačková sa na sociálnych sieťach rada pochváli tým, čo práve robí a kde dovolenkuje. Na jednej zo svojich posledných pózuje so samopalom.

Zuzana Plačková na strelnici

Nie je ničím výnimočným, keď Zuzana Plačková šokuje svojich sledovateľov. Ukazuje svoju postavu, drahé a luxusné dovolenky. Skúsila si toho celkom dosť, bola playmate, hviezdička v reality show, pracovala pre kaviareň a teraz zarába na Instagrame. Pred pár dňami zverejnila fotku so samopalom. Nebojte sa, nejde brániť našu krajinu ako vojačka. Zbehla si zastrieľať na strelnicu. Dokonale nastajlovaná Zuzana Plačková sa nechala zvečniť s veľkou zbraňou a slovami, že baby sa nemajú čoho báť, nie je žiarlivá. Komentáre fanúšikov či jej priateľov na seba nenechali dlho čakať. Prispel aj manžel.

https://www.instagram.com/p/B7lLkVnnmCg/

Srandu si robil aj manžel

Zuzana Plačková je už dlhšie šťastne vydatá a jej manžel má evidentne veľký zmysel pre humor. Na svojom profile uverejnil fotografiu, ako na neho jeho manželka mieri samopalom a sľubuje jej, že už jej bude masírovať nohy. Obaja pobavili svojich fanúšikov, aj keď viac komentárov mala predsa len kráľovná Instagramu. Jej manžel napísal, že niečo podobné by potrebovala aj na hejterovLela Ceterová, partnerka Karlosa Vémolu, smailíkov. Ostatní dodali, že jej to veľmi sluší a keby sa naučila zbraň správne držať, bola by naozaj nebezpečná. Ak by ste čakali negatívne reakcie, budete sklamaní. Jej fanúšikovia jej vyjadrili podporu a uznanie. Nechýbalo ani dosť komplimentov.

Prečítajte si tiež:
Muž sa vlámal do bytu 82-ročnej kulturistky: Skončil v nemocnici

https://www.instagram.com/rene.rendy/

Na Instagrame zarába dosť

Kráľovnou Instagramu sa neoznačuje len tak pre nič za nič. Zuzana Plačková na ňom veľmi dobre zarába a aj v rozhovoroch priznala, že sa jej darí. Svoje súkromie odhaľuje s jasným cieľom a reklamu robí rôznym produktom a firmám. Jej meno jednoducho predáva a jej fanúšičky chcú to, čo má ona. Viac ako pol milióna sledovateľov je na slovenské pomery závideniahodné číslo a prilepšiť si môže o tisíce eur mesačne. Stačí jej len urobiť promo, spraviť Instastories a peniaze sa len tak sypú. Občas nechýba nejakú súťaž a pritiahne tak nových fanúšikov, čo sú ďalšie peniažky. Sociálne siete sa tak stávajú zlatou baňou a vytvoriť si svoju komunitu za to rozhodne stojí.

Zdroj: instagram.com   emma.pluska.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií