fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najsledovanejšie celebrity na Instagrame: Kto mu kraľoval minulý rok?

Máte tip? napíšte nám mailom

Najsledovanejšie celebrity na Instagrame si užívajú priazeň svojich fanúšikov a delia sa s nimi o všetky svoje novinky. Ktorá z nich mala minulý rok najviac sledovateľov?

Najsledovanejšie celebrity na Instagrame: Cristiano Ronaldo

Najsledovanejšie celebrity na Instagrame sú herci, speváci alebo športovci. Na prvom mieste skončil  futbalista, Cristiano Ronaldo. Priazeň iných si získal aj tým, že nezištne pomáha ľuďom v núdzi a chváli sa fotkami krásnej rodiny. Viac ako 196 miliónov fanúšikov je naozaj pozoruhodné číslo.

https://www.instagram.com/p/B6sdKplg7t9/

Ariana Grande

Mladučká speváčka sa môže pochváliť veľkými úspechmi. Obdivujú ju nielen tínedžeri, ale aj dospelí ľudia. Krásne spieva a je tiež módnou ikonou. Robí toho naozaj dosť, popri nahrávaní albumov sa objavuje aj v televízii alebo v divadle. Medzi najsledovanejšie celebrity patrí vďaka svojim 170 miliónom fanúšikom.

Dwayne Johnson

Slávny herec Dwayne Johnson býva obsadzovaný do úloh neohrozených mužov bojujúcich za správnu vec. Okrem toho je aj milujúcim otcomnadšeným športovcom, a preto môže ísť mnohým z nás príkladom. Inšpirovať môže 167 miliónov fanúšikov.

https://www.instagram.com/p/B698WnDl24p/

Selena Gomez

Najsledovanejšie celebrity na Instagrame sú neraz mladí umelci. Selena Gomez je toho príkladom. Je talentovaná speváčka, ktorá roky randila s Justinom Bieberom. Na jej Instagrame však nájdete aj jej zaujímavé rady, ako zvládnuť rôzne ťažké životné situácie či chorobu. Jej účet sleduje 165 miliónov ľudí.

Kim Kardashian

Svoju kariéru si postavila na reality show a na svojom účte na Instagrame. So svojimi fanúšikmi sa delí o rôzne pikantné detaily a mnohé jej fotografie sú viac vyzlečené ako oblečené. Jej životný štýl láka 156 miliónov fanúšikov a toto číslo ešte určite porastie.

Kylie Jenner

Ďalšia z klanu Karashianovcov je Kylie Jenner. Rada predvádza luxus a bohatstvo, obklopuje sa tými najdrahšími vecami a pochváli sa svojou dcérou. Rovnako ako jej sestry ukazuje svetu čo najviac zo svojho tela a nehanbí sa zaň. Zaujala už viac ako 156 miliónov ľudí po celom svete.

View this post on Instagram

Ariel grew up.. ♥️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Leo Messi

Ďalším slávnym futbalistom, ktorý sa môže pýšiť veľkým množstvom fanúšikov, je Leo Messi. Tiež je známy aj svojím dobrým srdcom a jeho kroky zaujímajú 140 miliónov zvedavcov.

Beyoncé

Najsledovanejšie celebrity na Instagrame sa rozhodne nezaobídu ani bez tejto speváckej divy. Beyoncé netreba nijak zvlášť predstavovať. Je krásna, talentovaná a šťastne vydatá. Je hrdou mamičkou roztomilých detí a sleduje ju 137 miliónov priaznivcov.

Neymar Jr.

Tretím futbalistom v rebríčku je Neymar Jr. Jeho tvár však nepoznáme len z ihriska, celkom úspešne zarába aj na reklamách. So 131 miliónmi fanúšikmi je na tom naozaj dobre.

https://www.instagram.com/p/B5yeaEtgFp0/

Taylor Swift

Talentovaná speváčka, ktorá je miláčikom Ameriky, má 125 miliónov sledovateľov. Svojich fanúšikov zbožňuje rovnako ako oni ju, a preto pridáva veľa zaujímavých fotografií a rada sa im pochváli s tým, čo práve robí. Sú najsledovanejšie celebrity na Instagrame vašimi obľúbencami? Alebo sledujete iných?

https://www.instagram.com/p/B6KOKVvDlSl/

Prečítajte si tiež:

6 typov ľudí, ktorých zaručene nájdeš v každej partii. Sú aj v tej vašej?

Zdroj: bigbangram.com brandwatch.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií