Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zvládni vypiť viac, aby ostatným neostalo nič!

Ako vypiť a neopiť sa!

Poznáš ten pocit keď sa bojíš vypiť ďalšie poldeci , lebo máš apokalypsu v žalúdku? Vypil si veľa alkoholu a  nechceš zašpiniť koberec svojmu kamarátovi alebo to hodiť frajerke rovno do úst? Tak potom  pi pravidelne! Ale nie, existuje niekoľko rád pre teba ktoré môžeš hneď vyskúšať. Ľudský organizmus je zvláštny stroj. Každý človek má rozdielne chute, rozdielnu citlivosť žalúdka. Tieto rady ti nezaručujú, že môžeš vypiť všetko čo bude na stole, ale pomôžu ti ako prekabátiť žalúdok a vydržať v pití alkoholu viac ako si zvyknutý.

vypiť alkohol

  1. Pred poriadnou Alko Party sa dobre najedz!

Množstvo potravy v žalúdku účinky alkoholu odsúva a opiješ sa oveľa pomalšie. To znamená, že toho vypiješ oveľa viac, nemusíš vynechávať kolá a neopiješ sa už po treťom drinku.

  1. Daj si niečo mastné a vydrž toho viac!

Či veríš alebo nie opiješ sa skutočne pomalšie. Pred tým ako sa vyberieš von vypi jedno poldeci oleja alebo si daj plátok slaniny či niečoho ozaj mastného. No nesmieš to prehnať aby si si veľmi nezaťažil žalúdok.

burger-500054_1280

  1. Nemiešaj veľa druhov alkoholu a ani iných tekutín!

Niekedy je paradoxom, že vypiješ toho tak akurát z jedného druhu alkoholu a aj tak ti príde zle. V čom môže byť problém ? Musíš si dávať pozor aj nato s čím zapíjaš! Ak zmiešaš viacero tekutín na zapitie alkoholu môže to byť horšie ako keby si zmiešal viac druhov alkoholu.

  1. Chceš vedieť tajný recept ako sa neopiť?

Stručnou odpoveďou je droždie! Jedna čajová lyžička droždia zmiešaná s jogurtom aby ti to viac chutilo ti zaručí zrýchlený proces „rozkladu alkoholu“ v tvojom tele. Tento tajný recept putuje roky v legendách pivárskeho priemyslu. Je to jednoduché ! Droždie má v sebe enzým alkoholdehyfrogenázu, ktorý máme takisto aj v pečeni. Slúži na urýchlenie rozkladu alkoholu. Droždie zoženieš v každých potravinách za pár drobných.

1162546

Vyskúšaj tieto rady a bojuj proti konzumácií alkoholu! Vypi všetko aby druhým neostalo nič!

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií