fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 najlepších nových filmov na Netflixe, ktoré si môžete pozrieť v decembri

Rok 2020 sa blíži ku koncu a Netflix ani tento rok nezaháľal a najväčšie premiéry si nechal na december. Takže zákaz vychádzania si pekne krásne môžeme spríjemniť otvorením filmového maratónu. Máte radi drámu, romantiku či klasické komédie? Žiadny problém: Netflix ich má tento mesiac až-až!

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo ešte tento mesiac môžete vidieť na Netflixe? Prinášame najlepšie filmy na Netflixe v  decembri 2020.

E.T. – Mimozemšťan (1982)

Ak sa chcete vrátiť opäť troška do detských čias, nie je nikdy lepšie obdobie ako práve v decembri. Netflix si pripravil klasiku v podobe kultového filmu E.T. Mimozemšťan. Film vhodný pre rodiny s deťmi rozpráva príbeh mladého chlapca Elliotta, ktorý sa spriatelí s mimozemšťanom uviaznutým na Zemi. Keď sa vládni agenti dozvedia o E.T., rozhodnú sa ho odviezť, ale Elliott to odmietne. On a jeho sestra vymyslia plán, ako ho bezpečne dostať domov. Desaťročia po vydaní zostáva E.T. dojímavým príbehom priateľstva a prijatia, na ktorý si deti budú pamätať ešte roky.

Jurský park

Váš filmový maratón Stevena Spielberga pokračuje filmom Jurský park, ktorý je na Netflixe od 1. decembra spolu s jeho dvoma pokračovaniami Stratený svet: Jurský park  (1997) a  Jurský park III (2001). Rovnako ako  E.T., aj filmy z  Jurského parku  majú tendenciu pomerne rýchlo zapínať Netflix, takže si ich nezabudnite pridať do svojho zoznamu.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Jennifer Garner v akčnom trileri Peppermint z roku 2018. Mladá matka Riley North sa preberá z kómy po brutálnom útoku na jej rodinu, pri ktorom jej zabili manžela a dcéru. Keď vrahov nikto nepotrestá, Riley vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Svoju frustráciu i hnev premení na motiváciu a roky v úkryte trénuje myseľ i telo. Stane sa z nej neporaziteľná pomstiteľka, ktorá uniká polícii, FBI aj losangeleskému podsvetiu. Riley má vlastné poňatie spravodlivosti. A nikto mu neunikne.

Prečítajte si tiež:
TOP 10 najlepších hororov na Netflixe (November 2020)

Runaway Bride  (1999)

Nevesta na úteku

Romantická a vtipná komédia od tvorcov filmu “Pretty Woman”. Maggie trikrát utečie svojim ženíchom od oltára a z jej príbehu sa stane novinový hit. Ike Graham je totiž novinár, ktorý z vypočutej informácie napíše atraktívny článok, ktorým sa chce dostať znovu do priazne redakcie. Maggie však uvedené počínanie popiera a za zverejnenie svojho súkromia chce redakciu zažalovať. Ike Graham sa teda pre dôkazy vydáva do mestečka, kde ona „utekajúca nevesta“ žije. Tu sa práve schyľuje k štvrtej svadbe. Ike sa zoznámi so všetkými bývalými ženíchmi, priateľmi, rodinou i so samotnou Maggie. Tá má od tejto chvíle ďalší problém – Ike Grahama – a plánovaná svadba opäť dobre neskončí. Keď však konečne Maggie nájde toho pravého, ide a požiada ho o ruku.

MANK (2020)

Hollywood 30. rokov vyzerá úplne inak, keď sa na neho pozriete očami sarkastického scenáristu a alkoholika H. J. Mankiewicz, ktorý práve dokončuje svojho Občana Kanea.

Ava (2020)

Avu – nájomnú vrahyňu – hrá Jessicu Chastain, ktorá sa stane terčom potom, čo sa jej zásah katastrofálne pokazí. Avaina profesionálna kríza, bohužiaľ, nemohla prísť v horšom čase, pretože práve začala naprávať svoj vzťah s odcudzenou rodinou.

The Prom (2020)

Užite si herecké obsadenie v podaní Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden a Andrew Rannells. Partia nie práve úspešných broadwayských hercov rozvíri pokojný život mestečka v Indiane, keď sa zastane študentky, ktorá chce len vyraziť na ples so svojou priateľkou.

Ma Rainey’s Black Bottom (2020)

V roku 1927 sa v nahrávacom štúdiu v Chicagu zišla Ma Rainey so svojou kapelou, ale čoskoro tam zavládla napätá atmosféra.

Prečítajte si tiež:
Na Slovensku štartuje nová internetová televízia: Jej súčasťou bude Adela Vinczeová, Juraj Šoko Tabaček či admin Zomri

After We Collided (2020)

Dobré dievča Tessa a tajomný Hardin prepadli do vzájomnej osudovej lásky. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vášni predchádzala, a jedno škaredé tajomstvo z minulosti. Hardin býval krutý a nepoddajný, vedel dievčatá využiť a odkopnúť. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom, kto bez toho druhého nemôže žiť. Urobil obrovskú chybu, vďaka ktorej môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Nebude to ľahké. Silná láska a divoký vzťah totiž Tessu zmenili, už nie je tým nevinným dievčatkom. Stále je zamilovaná, ale súčasne je silnejšia a dospelejšia. Určite nechce skončiť v slzách. Nový chlapec, ktorý sa v jej živote objavil, je navyše pozorný a dobrý. S ním by jej srdce mohlo nájsť pokoj… je ale pokoj to, čo naozaj chce? Nezvíťazia nakoniec elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú vie vzbudiť len neposlušný Hardin Scott?

The Midnight Sky

George Clooney je späť na režisérskej stoličke vo svojom siedmom celovečernom filme Polnočná obloha. Post-apokalyptická dráma, založená na uznávanom románe Lily Brooks-Daltonovej.

Osamelý vedec v Arktíde sa ponáhľa upozorniť astronautov, ktorí sa vracajú z vesmírnej misie, na záhadnú celosvetovú katastrofu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj decider
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií