Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 FILMY O KTORÝCH BUDETE PREMÝŠĽAŤ EŠTE PÁR HODÍN #2

Mali ste už niekedy taký čudný pocit po dopozeraní filmu, že ste nad tým filmom rozmýšľali ešte istý čas? My vám teraz predstavíme pokračovanie štyroch filmov, po ktorých takýto pocit určite budete mať! Sú to filmy rôznych žánrov od mysterióznych, romantických až sci-fi.

Focus (2015)

Margot Robbie a Will Smith dali tejto komédií neskutočnú šťavu. Smith hraje podvodníka, ktorý so svojou partiou okráda každého na ulici. Margot sa do tohto „remesla“ ešte len zaúča, no pomocou sympatického černocha jej to ide až veľmi dobre, no čoskoro ju zradí a stretnú sa až o tri roky, kde chcú obaja okradnúť jedného miliardára. No každý už kradne iba pre seba. Film je od začiatku do konca pekne popletkavaný rôznymi momentami, kde sa v priebehu minúty môže zmeniť motív konania postáv vo filme.

_________________________________________________________________________________________________

The Usual Suspect (1995)

Partia zločincov sa objaví spolu za mrežami, no nikto nevie, prečo. Dôvod mal byť jednoduchý – kto je zodpovedný za to, že loď  na ktorej boli maďarský utečenci vyletela do vzduchu? Kevin Spacey rozpráva príbeh newyorskej polícií o tom, ako si chceli nezákonne zarobiť, no všetko sa zvrtlo, keď sa jeho partia dostala na tú osudnú loď. Koniec je veľmi prekvapivý. Ani samotný rozprávač príbehu nevedel o tom, že ten kto bol k nemu najbližšie, môže byť jeho nepriateľ.

_______________________________________________________________________________________________

Fight club (1999)

Jack (Edward Norton) trpí už pol roka nespavosťou. Jedine, čo ho upokojovalo, bolo stretávanie sa s ľuďmi v rôznych podporných skupinách. Raz na služobnej ceste sa zoznámi s Tylerom (Bratt Pitt), ktorý mu ponúkne podnájom pod podmienkou, že mu jednu vrazí do tváre. Obom sa táto „výmena názorov“ zapáči, a tak spolu založia „klub bitkárov“.

________________________________________________________________________________________________

If I Stay (2014)

Na záver som si pripravil možno niečo, čo celkom nesedí do koncepcie tohto žánru, no myslím si že za zmienku stojí. If I Stay je typická nátlaková dráma ktorá vám má vytrhnúť srdce, no predsa je to film, ktorý nadmieru zaujal. Príbeh rozpráva sedemnásťročná Mia, ktorá miluje hudbu a hrá aj na violončelo, no zaľúbi sa do speváka lokálnej kapely. Tu nastáva problém, ako spojiť sen dostať sa na prestížne konzervatórium, ktoré je vzdialené stovky kilometrov so snom, ostať navždy so svojou láskou. No stane sa nečakaná udalosť, ktorá zmení celý jej život.

_______________________________________________________________________________________________

Prečítaj si tiež 4 FILMY O KTORÝCH BUDETE PREMÝŠĽAŤ EŠTE PÁR HODÍN #1

4 FILMY, V KTORÝCH JE VŠETKO INAK, AKO SA TO NA PRVÝ POHĽAD ZDÁ

 

 

 

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií