Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 tipy, ako originálne a vkusne skombinovať trendy ozdobné popruhy HARNESS

Počuli ste už o harness – ozdobných popruhoch, ktoré dokážu oživiť aj ten najjednoduchší outfit? Nie? Tak je najvyšší čas to zmeniť!

Pokračovanie pod reklamou

Kto za týmto úžasným kúskom stojí, kde berie inšpiráciu a z akých svetových metropol pochádzajú jednotlivé ozdoby a látky, sa dozviete TU. Ja vám ale teraz priblížim, ako tento nezvyčajný a originálny doplnok nosiť a kombinovať.

1) Tón v tóne – kto tvrdil, že to je nuda?

Napriek tomu, že viacerí módni štylisti a na slovo vzatí fashion guruovia sa nám stoj čo stoj snažia do hláv natlačiť, aby sme už konečne prestali so staromódnym dolaďovaním oblečenia s doplnkami, mňa to stále baví a moja perfekcionistická duša si v tom doslova „ločká“. V prvom outfite som siahla po jednoduchej čiernej blúzke, ktorá nechala harness vyniknúť v plnej kráse a poskytla jej nerušivý a jednoliaty podklad. K nej som zvolila vínovú sukňu puzdrového strihu a členkové čižmičky podobného odtieňu.

Aby toho nebolo málo, zvolila som aj bordový rúž a dymové líčenie s  červenkastým nádychom. Krvavé pierka vytvorili na pleciach dojem majestátnych ramien a svojou výraznosťou nepochybne upútali na prvý pohľad. (a pevne verím, že aj trošku odpútali pozornosť od môjho „našponovaného“ gombíčka, ktorý to, chudák, „ustál“ len tak-tak :D) Ak však netúžite až po toľkej pozornosti, žiaden strach! Pierka sa dajú jedným pohybom jednoducho odopnúť a tak si môžete harness upravovať podľa toho, na čo máte práve chuť.

Zaujímavým kontrastom by mohlo byť aj vytiahnutie „kráľovskej modrej“ zo vsadených kamienkov aplikácie.   Jemná biela blúzka, úzke šaty alebo tmavomodrá pencil sukňa by perfektne podčiarkli výraznosť červených popruhov a zároveň nechala zažiariť aj drobné kamienky, ktoré na slnku hádžu nádherné odlesky tmavomodrej oblohy. Tak čo, vyskúšate? Neváhajte a pošlite mi vaše kombinácie do správy, rada sa vami nechám inšpirovať.

Pokračovanie pod reklamou

2) Extravagantný, extravagantnejší, JA! – kto povedal, že sa to nesmie?!

Je o mne všeobecne známe, že sa (čo sa týka módy) nebojím ničoho a navlečiem na seba fakt asi čokoľvek. Milujem výrazné farby, nezvyčajné strihy a pútavé vzory. Druhý outfit patrí k jedným z mojich najobľúbenejších. Koženkovú sukňu s rafinovanou čipkovanou spodničkou a vínové body s transparentnými rukávmi som si kúpila ešte minulý rok na Sicílii, no stále sa tohto „komba“ nedokážem nabažiť. Hoci som dlho váhala, či ich kombinácia s harness nebude už #toomuch, nakoniec som to predsa len „riskla“. Predsa nám nikto nediktuje, čo sa ešte smie a čo je už „cez čiaru“, či áno?

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií