fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podľahli im malí aj veľkí: TOP 3 hry, ktoré si môžete zahrať na mobile

Máte tip? napíšte nám mailom

Hry na mobil. Ideálne riešenie, ak potrebujete na chvíľu vypnúť alebo si skrátiť dlhú chvíľu. Medzi dostupnými hrami si dokáže vybrať naozaj každý, ale ak potrebujete malú inšpiráciu, nech sa páči.

Portál Mobilego.sk informuje o top hrách na mobil roku 2019. Keďže sa na trhu nachádza obrovské množstvo hier, niekedy je obtiažne vybrať tie, ktoré vás skutočne budú baviť. Vsaďte na recenzie, tie vás zväčša nasmerujú správne.

Pri samotnom výbere hier dbajte na to, či sú platené, alebo je možné ich získať zadarmo. K súčasným trendom hier patria tie, ktoré rozvíjajú strategické myslenie, súťaživosť či kreativitu. Medzi top hrami tohto roku sa nachádza Real Racing 3, Modern Combat 5, či hra s názvom Dr. Parking 4.

Beach Buggy Racing 2

Hra nadchne nielen milovníkov šoférovania a rýchlej jazdy. Sadnete si v nej za volant buginy a budete sa predbiehať v rýchlosti spolu s inými hráčmi. Dráhy plné prekážok vám vlejú adrenalín do krvi a zároveň sa budete musieť vyhýbať viacerým nástrahám. Pripravení na jazdu?

Prečítajte si tiež:
Dupli sme na plyn v skvelých herných závodoch GRID

FIFA football

Fifa je obľúbenou hrou práve pre milovníkov futbalu, ktorí si radi vyberajú z množstva tímov. V tejto hre si vyskúšate, aká je práca skutočného futbalistu a vo virtuálnom svete sa môžete stať majstrom aj vy. Ani mnohé prehry neukrátili nadšených futbalistov o to, aby naďalej trávili svoj voľný čas pri tejto hre.

Bomber friends!

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o jednoduchú hru, avšak jej precízne spracovanie si vyžaduje vysokú dávku pozornosti. Účel hráča spočíva v bombardovaní stien tak, aby sa rozbili a následne ide o snahu dotlačiť protivníkov do kúta. Výhoda spočíva v skutočne prepracovanom online multiplayeri, prostredníctvom ktorého je možné zahrať si hru aj s kamarátmi. Zábava vás vďaka tomuto vybaveniu v žiadnom prípade neminie. Portál MojAndroid.sk uvádza, že medzi top hry patrí tiež PUBG Mobile, Minecraft, či Alto’s Odyssey.

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií