fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

9 jedinečných miest na Slovensku, ktoré by mal navštíviť každý správny Slovák. Súhlasíte?

Napriek tomu, že Slovensko nepatrí rozlohou k veľkým krajinám, tak sa tu nachádza veľké množstvo jedinečných miest a pamiatok, na ktoré môžeme byť právom hrdí a závidieť nám ich môžu aj v zahraničí. Už ste na týchto miestach boli?

Chodník korunami stromov

Chodník korunami stromov v Bachledovej doline patrí k tým najväčším turistickým lákadlám posledných mesiacov. Chodník je dlhý 1200 metrov, a na viacerých miestach sa môžete dozvedieť zaujímavé informácie o faune a flóre v Tatrách. Jeho súčasťou je aj vyhliadková veža a najdlhší suchý tobogán na Slovensku.

Štrbské pleso

Tatry patria k tým najväčším symbolom našej krajiny. Patria medzi obľúbené ciele turistiky nielen domácich, ale aj zahraničných turistov. Medzi jedno z najznámejších a najnavštevovanejších miest je v Tatrách práve Štrbské pleso.

Bojnický zámok

Bojnický zámok je pre veľa ľudí tým najkrajším zámkom u nás. Zaujímavý je aj tým, že svojím vzhľadom skôr pripomína francúzske či talianske zámky na rozdiel od iných stredovekých hradov a zámkov, ktorých vzhľad bol celkom iný.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií