fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Rakúsku sa objavil druhý Hitler. Slobodu si však už neužije.

Máte tip? napíšte nám mailom

Harald Hitler poburoval svojim správaním a výzorom Rakúšanov. Polícia ho už vypátrala a zatkla.

Polícia z Hornorakúska dostavala množstvo podnetov, že sa v Hitlerovom rodnom meste, Braunau am Inn, pohybuje muž, ktorý nápadne pripomína muža, ktorý ma na svedomí milióny ľudských životov, ktoré vyhasli počas druhej svetovej vojny. 25-ročný mladík má účes, fúzy i oblek rovnaké ako nacistický vodca Adolf Hitler. Svojim výzorom tak pobúril Rakúšanov, no to ale nie je všetko.

snimka2

Muža videli fotiť sa pred domom, kde sa führer narodil. Ten majú zbúrať, aby nepôsobil ako lákadlo a modla pre vyznávačov neonacizmu. Hitlerov dvojník však nespôsobil rozruch len v Braunau, ale údajne bol videný i vo Viedni a Grazi. Istý muž vraví, že ho videl v kníhkupectve, kde si prezeral knihy s tématikou druhej svetovej vojny a dokonca v jednom pohostinstve povedal, že sa volá Harald Hitler.

snimka11

Mladému mužovi za toto správanie hrozí väzenie, pretože v decembri minulého roka rakúsky parlament schválil akékoľvek velebenie nacizmu a Hitlera za trestné. Dvojník pri zatýkaní nekládol odpor.

Prečítajte si tiež:
Obrazy, ktoré rozprávajú! Hľadáte zaujímavý darček alebo doplnok do vášho príbytku? TÝMTO vyrazíte každému dych!

 

Zdroj: telegraph.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií