fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

92-ročná starenka mala pred sebou posledné týždne života. Keď ale nečakane prišla radostná novina, zotavila sa

Máte tip? napíšte nám mailom

Po šťastnej novinke smrteľne chorá starenka začala akoby zázrakom zotavovať…

Začiatkom tohto roka lekári diagnostikovali 92-ročnej Jean Roper extrémne poškodenie obličiek a dávali jej len niekoľko týždňov života. Starenka okrem toho bola pripojená ku kyslíkovej nádobe a bez pomoci blízkych sa nedokázala sama ani pohybovať.

Jej rodina sa pripravovala na najhoršie a pomaly sa s ňou začínala lúčiť. V tom čase Jean pravnučka oznámila, že čaká bábätko – dievčatko a chce, aby sa volala po chorej praprababičke. Aj keď žena má niekoľko prapravnúčat, všetko sú chlapci a tak ju správa o tom, že do ich rodiny konečne pribudne malá slečna, veľmi potešila a prisľúbila, že bude žiť dostatočne dlho, aby sa so svojou malou menovkyňou mohla stretnúť.

31. januára prišlo na svet dievčatko s menom Magnolia Jean. Keď sa po niekoľkých dňoch praprababička stretla so svojou prapravnučkou, len ťažko dokázala popísať emócie, ktoré cítila. Ich stretnutie opísala teta malej Jean, Kayla Tracy: “Roper zrazu vystrelila z hojdacieho kresla a to pritom nedokázala takmer vôbec chodiť! Ledva vládala vstať z postele. V deň, kedy ale prišli s bábätkom, malou Jean, sama prešla zo svojej spálne cez celú chodbu až pomaly k hlavným dverám, aby nás pozdravila.”

Starenka sa od stretnutia s malou Magnoliou Jean naďalej zotavuje a dokonca ju už aj odpojili od kyslíkovej nádoby. Sestry, ktoré sa o starkú starajú, sú touto náhlou zmenou zdravotného stavu príjemne šokované.

Prečítajte si tiež:
Bratislava má svoj klip! Living the life!

 

 

Zdroj: GoodNewsNetwork

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií