Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Celebrity na nespoznanie. Ako ich mení čas?

Máme pre Vás dobrú správu. Tí, ktorí si myslíte, že hollywoodske celebrity vyzerajú vždy dobre, s radosťou Vám oznamujeme, že to tak celkom nie je. Aj oni starnú!

Tvár postupne vráskavie, štíhle postavy získavajú rôzne zaoblené krivky a aj vlasy menia svoju farbu na sivú.

Jedným z nich je aj Matthew Perry, ktorý stvárnil Chandlera v populárnom seriáli „Priatelia“. Náklonnosť k alkoholu sa prejavil aj na jeho vzhľade. Už to nie je ten Chandler ako za dávnych čias.

 

zdroj: mirror.co.uk/
zdroj: mirror.co.uk/

Jedna z ďalších nešťastníc, ktorá si nedávala pozor na váhu je aj Kirstie Alley. Sama uvádza, že jeden z dôvodou, prečo tak pribrala je ten, že na deň dokázala vypiť aj 12 hroznových malinoviek. Smutné.

 

lifedeathprizes.com
zdroj: lifedeathprizes.com

Akčný hrdina Pierce Brosnan, ktorého všetci poznáme ako Jamesa Bonda z trháku ako napr „James Bond-Zajtrajšok nikdy nezomiera“, aj po niekoľkých rokoch nestratil na svojom šarme. A svojim výzorom aj naďalej očaruje dámy.

acidcow.com
zdroj: acidcow.com

Smutný príbeh sa točí aj okolo Macauley Culkina, ktorý sa ako mladá hollywoodska hviezda stratil a preslávil v rôznych častiach filmu Sám doma. Jeho slávna kariéra skončila na drogách.

zdroj: pinterest.com
zdroj: pinterest.com

Amanda Bynes, krásna herečka, ktorá si zahrala vo filmoch ako napr. „Ona je on“ alebo „Hairspray“, mala sľubnú kariéru, ale psychické problémy ju dohnali až na psychiatriu. Odvtedy, má jej kariéra klesajúcu tendenciu.

zdroj: women24.com
zdroj: women24.com

Veľkou zmenou prešla aj bývala sexi herečka Lindsay Lohan, ktorá svojim súčasným výzorom pripomína všetko, len nie to roztomilé dievčatko z minulosti.

zdoj: twicsy.com
zdoj: twicsy.com

 

Zdroj: allthingsceleb.com/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií