Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj keď je ruža krásna, tak bolestivo pichá. Mladý rapper z Nitry prišiel s novým songom!

Mladý rapper z Nitry vystupuje pod pseudonymom GUZMO. Nedávno vydal nový singel s názvom Ruža. My sa jeho tvorbe veľmi tešíme a preto sme sa spýtali na nejaké informácie ohľadom pesničky. Prečo vznikla, čo znamená a čo by mala odkázať ľuďom.

Guzmo:

Síce je ruža navonok krásna (ako napríklad aj dnešné vzťahy ,ktoré môžu obsahovať toľko podvodov, klamstiev a pritom vyzerajú navonok tak krásne alebo napríklad priateľstvá, s ktorými prichádza aj zrada, výsmech, odsudzovanie, faloš jednoducho hocičo negatívne čo tam nepatrí a na prvý dojem si myslíme že to tam ani nie je ).

Skôr než to niekto odsúdi mal by sa zamyslieť, či sa to náhodou netýka aj jeho, či sa nestretol s tým že zdanie klame, s tým, že aj keď bola jeho ruža naozaj krásna tak ho pichla a niektorých dokonca pichla aj viackrát. Tu nejde len o lásku, o priateľstvá, ale aj o naše myslenie a naše činy, koľkokrát sme sa snažili, venovali niečomu čas a aj tak nám to nevyšlo a ostali sme z toho iba sklamaní?

O tomto všetkom je pieseň ruža, všetko, čo môže navonok vyzerať krásne, má aj svoju zlú stránku, je len na nás, či si na ňu dáme pozor alebo sa na nej poraníme. Škoda, že väčšina sa na nej poraní znova a znova, aj preto vznikla pieseň Ruža, aby si ľudia dali pozor nech sa nezrania na tom, čo im príde tak krásne a bezchybné.

O videoklip sa postaral Daniel Andel z Imagine Productions.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií