fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ak váš partner hovorí tieto veci, skutočne vás miluje

Skutočná láska je dnes zriedkavá a je ťažké ju nájsť. Často si dávame ružové okuliare a zanedbávame gestá, ktoré odzrkadľujú skutočné city. Keď ťa niekto miluje, stará sa o teba. Nezištne. Dokonca viac, než sám o seba. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Pre svoju polovičku si prioritou a vždy sa zaujíma o tvoje šťastie. Pravá láska nemusí byť nevyhnutne vyjadrená veľkými gestami ani obrovskými darmi.

Práve naopak, vyjadrujú ju maličkosti a znamenajú viac ako materialistické prejavy lásky. Ak tvoja polovička používa tieto veci, drž sa ho/jej.

1. „Dávaj si pozor”

Znie to možno veľmi obyčajne, požiadať niekoho, aby si si dávala pozor. Avšak znamená to veľa. Niekto, kto ťa naozaj miluje, sa ťa bude neustále pýtať, či je všetko v poriadku. Je to znak toho, že sa naozaj stará o tvoje šťastie.

pixabay.com

2. „Potrebuješ pomoc?”

Ak sa ťa tvoja polovička pýta, či potrebuješ pomôcť s najbežnejšími vecami, ako je napríklad nosenie nákupu či podržanie dverí, chce ti ukázať, že je tu pre teba kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoducho je to láska.

3. „Lepšie je to s tebou.”

Keď niekto vyjadruje, ako sa veci zlepšujú, keď si s ním, skutočne ťa zbožňuje. Chce s tebou všetko robiť. Chce všade s tebou ísť. Jednoducho chce, aby si stále bola s ním.

Prečítajte si tiež:
Pravdepodobne jedna z najkrajších volejbalistiek! Krásne dlhé nohy a blond vlasy ju robia nesmierne krásnou!

4. „Myslel som na teba.”

Viete o tom, že keď stále na niekoho myslíte, milujete ho? A ako to znie, keď vám to povie? Áno, to je skutočná láska. Ak niekto nad tebou rozmýšľa, keď s ním nie si, a potom ti napíše alebo zavolá a povie: Myslel som na teba…

5. „Som tu, ak ma potrebuješ.”

Nehovorí to len preto, aby to povedal, ale naozaj to tak myslí. V skutočnosti znova splnil svoje slovo. Niekto, kto ťa skutočne miluje, tu bude pre teba vždy, keď budeš potrebovať. Aj to je láska.

 6. „Chýbaš mi!”

Pocit chýbania je jednoznačným znakom skutočnej lásky. Hovorí to, aby vyjadril, aká dôležitá si pre neho. Keď nie si s ním, veľmi mu chýbaš a chce byť s tebou čo najskôr.

7. „Chcem o tebe vedieť všetko.”

Ľudí vo všeobecnosti nezaujímajú druhí. Ak však niekto prejaví záujem o tvoj život, znamená to, že ťa chce. Skutočná láska je, keď túži poznať všetko o tvojom živote a ani najmenší detail si nenechá ujsť.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Pedofília na Slovensku je alarmujúca! Myslíte si, že vás sa netýka?

8. „Stále nad tebou rozmýšľam.”

Pravdepodobne si pre neho všetkým. Stále nad tebou rozmýšľa. Veľa, oveľa viac, ako si vieš predstaviť. Ak vám to neustále hovorí, máte v jeho živote zvláštne miesto.

9. „V budúcnosti …”

Určite si nepredstavuješ niekoho v blízkej budúcnosti, ak nie je pre teba dôležitý. Ak počuješ, že partner vždy hovorí veci, ktoré zahŕňajú túto frázu, počíta s tebou!

pixabay.com

10. „Milujem ťa!”

Môže to znieť ako klišé, ale ak to počuješ od niekoho, kto to myslí naozaj vážne, má to na teba obrovský vplyv.  Človek, ktorý ťa miluje, vie presne, kedy to povedať a s akými emóciami. Je to ozajstné vyznanie lásky!

Takže, ak si už počula všetky tieto frázy od tej istej osoby, máš obrovské šťastie! Nesmierne ťa miluje a rešpektuje. Znamenáš pre neho celý svet a urobil by pre teba absolútne všetko!

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dailypositiveinfo
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií