fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Urobte konečne niečo pre seba: FitFab program sľubuje kilá dole a úsmev hore!

Máte tip? napíšte nám mailom

Premýšľate nad tým, ako schudnúť rýchlo, jednoducho a v príjemnej spoločnosti? Fitness program s názvom FitFab Strong vám objasní dôvody, prečo je na vašej ceste za novým telom ideálnym riešením!

Efektívne schudnúť je možné aj vďaka programu s názvom FitFab. Zakladateľkou tejto formy cvičenia je právnička Andy Pavelcová. Ide o prvý český fitness program, ktorý je v pochopiteľnom jazyku a zadarmo. Šťastím pre ľudí, ktorí túžia schudnúť je to, že cviky v podobe jogy či tanca môžu praktizovať aj z pohodlia domova. FitFab Strong môžete sledovať cez rôzne pripravené videá aj blogy. Živá hudba, ktorá cvičenie sprevádza je produkovaná bubeníkom, DJ-om a tiež populárnym huslistom.

Z právničky fitness girl?

V súčasnosti právničku sleduje na Instagrame približne 13-tisíc sledovateľov. Andy o svojom fitness programe tvrdí: ,,Vedela som, že v právnej praxi si nikdy nebudem môcť povedať, že som niekomu zmenila život k lepšiemu. Chcela som len priniesť blog, ktorý pomôže ľuďom, ktorí tápu v trápení ohľadom svojej váhy. V priebehu niekoľkých mesiacov, po uvedení programu, sa strhla lavína. Už viac ako 100-tisíc žien cvičí tieto videá. Každý deň nám od ľudí chodia desiatky komentárov, v ktorých ďakujú, že im tento fitness program zmenil život.” 

Zároveň dodáva, že fitness program im vrátil chuť do života a pozitívnu zmenu si ihneď všimli aj manželia. Andy tiež tvrdí, že nielen správy ale aj výsledky žien ju skutočne naplňujú a konečne má pocit, že je užitočná.

Prečítajte si tiež:
Žiarivo biele zuby môžete získať už z pohodlia domova. TÁTO metóda bielenia je vraj najúčinnejšia

Prečo cvičiť cez FitFab Strong?

V programe nájdete cviky formou jogy, tanca, pilatesu či boxu. Unikátnym druhom pohybu je cvičenie s názvom Robotic, ktorý pozostáva z rôznych pohybov pripomínajúcich pohyb robota. Okrem toho môžete užiť cvičenie s názvom Coffee Yoga, pri ktorom si vychutnáte kávu. Aké sú benefity tohto programu na doma?

  • strata váhy, zlepšenie fyzickej aj psychickej kondície,
  • chuť opakovane sa vrátiť k tomuto cvičeniu,
  • lekcie cvičenia trvajú 20 až 40 minút,
  • je vhodné aj pre úplných začiatočníkov.

FitFab Strong je spojenie cvičenia a tanca, pri ktorom schudnete a získate aj dobrú náladu.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií