fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Angelina Jolie túži po inom živote: Bráni jej v tom Brad Pitt

Máte tip? napíšte nám mailom

Už je to nejaký ten piatok, čo všetkých fanúšikov Brangeliny zasiahol ich rozchod. Aj keď sa môže zdať, že Angelina Jolie má všetko, opak je pravdou. Chcela by žiť iný život, ale Brad Pitt jej stojí v ceste.

Angelina Jolie by rada odišla z Ameriky

Angelina Jolie vždy rada cestovala a navštívila rôzne kontinenty. Pre decembrové číslo magazínu Harper Bazaar urobila úprimný rozhovor, kde vyjadrila svoju túžbu odísť natrvalo z Ameriky. Najradšej by sa usadila niekde v Európe, ale má to jeden háčik. Aj keď by to urobila naozaj rada, nemôže. Jej (ešte stále) manžel Brad Pitt jej to neschvaľuje, a preto s deťmi nemôže nikam odísť.

Je otcom jej detí

Brad Pitt  sa zachoval nekompromisne a vraj jej to nechce povoliť, kým ich spoločné deti nebudú mať aspoň 18 rokov. Tento krok ale dokážeme pochopiť. Herec a lámač ženských sŕdc chce mať svoje deti na blízku, aby ich mohol  vychovávať. Kým sú v Amerike, je to pre neho jednoduchšie a nemusí lietať tisíce kilometrov.  Angelina Jolie  má teda smolu. Otcovi totiž nahráva do kariet a dočasná dohoda v prebiehajúcom rozvode. Podľa nej musí Angelina žiť s deťmi tam, kde o tom rozhodol ich otec. Musí tak žiť v Spojených štátoch amerických a na sťahovanie nateraz zabudnúť.

Všetko len to najlepšie pre deti

Angelina Jolie má s Bradom Pittom tri deti a ďalšie tri si adoptovali. Najstarší Maddox z Kambodže má už osemnásť rokov a študuje biochémiu v Soule. Okrem neho má hviezdy pár pätnásťročného Paxa z Vietnamu a štrnásťročnú Zaharu z Etiópie. Mladá dáma sa nedávno blysla svojimi šperkami a povráva sa, že by z nej bola naozaj úspešná návrhárka šperkov. Ich vlastné deti sú trinásťročná dcéra Shiloh a jedenásťročné dvojčatá Vivienne a Knox. Angelina urobí pre deti všetko a aj preto podstúpila obojstrannú mastektómiu a hysterektómiu, pri  ktorej prišla o obe prsia a maternicu s vaječníkmi. Urobila tak preto, aby sa vyhla rakovine vaječníkov a prsníka a mohla tu byť plná síl pre deti. Keďže zdedila nebezpečný gén, bála sa, že by zomrela na rakovinu rovnako ako jej matka.

Prečítajte si tiež:

Zahara Jolie-Pitt zažiarila! Stane sa z nej slávna návrhárka šperkov?

Zdroj: cas.sk  casprezeny.sk  tvnoviny.sk  extra.cz

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií