fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zahara Jolie-Pitt zažiarila! Stane sa z nej slávna návrhárka šperkov?

Máte tip? napíšte nám mailom

Často sa hovorí, že deti idú v šľapajach svojich rodičov. Zahara Jolie-Pitt má najlepšie predpoklady na to, aby si splnila akýkoľvek životný sen a zrejme by z nej bola aj úspešná návrhárka šperkov.

Zahara Jolie-Pitt ukazuje svoj talent

Mať slávnych rodičov, akými sú Angelina Jolie a Brad Pitt, je jednoznačne veľké privilégium. Zahara Jolie-Pitt je tretím najstarším dieťaťom rozvedeného hereckého páru. Adoptovaná bola z Etiópie a vďaka tomu sa z jej života stala rozprávka. O tom, že by sa rada venovala aj niečomu inému, ako herectvu, nás presvedčila na premiére filmu Vládkyňa zla 2. Na červenom koberci sme mohli obdivovať nielen zaujímavé vrkôčiky mladej dámy, ale aj jej vlastnú kolekciu šperkov. Na tak mladé dievča je to obrovský úspech.

Očarila svojím vkusom

Kým jej mama oslnila v krásnych čiernych šatách s obrovskou diamantovou brošňou v tvare škorpióna, Zahara Jolie-Pitt predviedla tri prekrásne kusy – trojvrstvové náušnice, náramok a prsteň so zirkónom. Tam to ale ani zďaleka nekončí. Mladá dáma sa o tvorenie šperkov začala zaujímať už dávnejšie a aj vďaka tomu vznikla jej vlastná kolekcia Zahara Collection, s ktorou jej pomáhal  Robert Procop.  Ten je obľúbený rodinný klenotník, ktorý sa podieľal aj na tvorbe škorpiónovej brošne a svojej prominentnej klientke určite rád pomohol. Možno aj pre slávne meno jej rodičov nebol problém v tom, aby kolekcia dostala exkluzívne miesto v ponuke obchodného domu Saks Fifth Avenue. Na to, že má len 14 rokov, dosiahla naozaj dosť.

Prečítajte si tiež:
Youtuberovi Mishovi internet nestačí, na trh uvádza vlastný časopis! Myslí to vážne alebo len žartuje?

https://www.instagram.com/p/B3HzAC5Fahd/

Nerobí to pre peniaze

Ak by ste čakali, že slávna celebritná ratolesť to robí pre peniaze, nie je to tak. Pravdepodobne ju inšpirovala jej slávna mama, pretože Zahara Jolie-Pitt si z predaja svojich šperkov nenechá ani cent. Svoj talent chce využiť na to, aby pomáhala ľuďom, ktorí nemajú toľko šťastia ako ona. Celý výťažok z predaja bude určený pre charitu. Zarobené peniaze získa Ruth Shelters v Los Angeles, ktorý poskytuje prechodné bývanie týraným ženám a deťom. Môžeme len skonštatovať, že nech si Zahara vyberie akúkoľvek dráhu, jej mama ju v nej určite podporí a ukáže jej tú správnu cestu. Možno bude návrhárka šperkov, možno sa dočkáme iného prekvapenia.

https://www.instagram.com/p/B3fCs76nk4C/

Prečítajte si tiež:

Šperky Márie Antoinetty, ktoré ju stáli jej povesť a život, idú do dražby. Pripravte si milióny eur

Zdroj: theglowup.theroot.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií