fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Organizujete akciu pre deti, rozlúčku so slobodou alebo teambuilding? S TÝMITO atrakciami nepochybne zabodujete!

Máte tip? napíšte nám mailom

Záhradná párty, Deň detí, narodeninová oslava, ukončenie prázdnin, firemná akcia či teambuilding s kolegami. Každá organizovaná akcia je oveľa záživnejšia a zapamätateľnejšia, keď sa máte kde poriadne vyblázniť. Stavte na tieto atrakcie pre deti aj dospelých.

Atrakcie, ktoré vidíme poväčšine v komediálnych filmoch, nie sú len výhradou filmových štúdií; sú skutočné a dostupné naozaj pre každého. Doprajte si zážitok, na ktorý budete radi spomínať. My si hneď na prvý pohľad od radosti ani nevieme vybrať.

Detské atrakcie

Začnime tými najmenšími, lebo veď čo je viac ako vidieť naše spokojné, šťastné a do úmoru vybláznené dietky?

atrakcie pre deti
O zábavu je s atrakciami postarané. Zdroj: atrakcie.net

 

Nedajú dopustiť najmä na šmykľavku či skákací hrad. Malé princezné sa budú najlepšie cítiť vo „Vežičke”, chalani si idú zase nohy polámať za „Prehĺtacím krokodílom”. Stále je veľmi obľúbená aj trampolína – klasika, ktorá naozaj nikdy neomrzí. Namakaný je aj tento mechanický jazdiaci kôň!

Novinkou je Aktívne centrum Loď, ktoré ponúka malým aj väčším deťom šmýkanie, preliezanie a nekonečnú zábavu. Je žiadanou detskou zábavnou atrakciou. Takže, malí námorníci, na palubu! Hodí sa nielen na oslavy MDD, ale napríklad aj firemné akcie (kde si rodičia nájdu inú zábavku, no zároveň je o deti dobre postarané). Vo veľkej obľube majú tieto atrakcie i usporiadatelia rôznych obecných slávností.

Športové atrakcie pre dospelákov

Dobrá zábava, relax, súťaže – to všetko neodmysliteľne patrí k perfektne zorganizovanému podujatiu. Ak plánujete napríklad teambuilding v kruhu kolegov v blízkosti vody, nemali by ste si nechať ujsť súboje v “Bubble futbale” alebo “Vodné gule”. No a čo jednoznačne odporúčame tým odvážnejším? Zorbing! Táto disciplína pochádza až z ďalekého Nového Zélandu. Je to v podstate veľká nafukovacia guľa v guli, do ktorej sa človek dostane tunelom, pripúta sa a spustí dolu kopcom. Ohromná sranda!

atrakcie pre dospelých
Bubble futbal alebo zorbing je skvelou voľbou na teambuilding s kolegami. Zdroj: atrakcie.net

 

Prečítajte si tiež:
Keď nás baví photoshop: Vtipné zmeny vo fotografiách, z ktorých odpadneš

Mimochodom, nemusíte sa báť žiadnych prípadných komplikácií. K prenájmu atrakcie automaticky patrí aj školená obsluha, ktorá sa postará o montáž, demontáž aj celú prevádzku.

Z naozaj obrovského množstva rôznych atrakcií je možné vybrať si tie najvhodnejšie pre deti, ale aj pre dospelých, pre mladších či starších. Stačí si len vybrať.

Keď večer pokročí a dobrá nálada stúpne do hlavy, zvykne byť nezabudnuteľná aj jazda na Ródeo býku. Mileniáli nedajú dopustiť ani na virtuálnu realitu – predsa len nás ovplyvnilo to, že žijeme v digitálnej dobe. Starší by si zas oddýchli napríklad pri nafukovacích šípkach.

atrakcie pre dospelých
Na svoje si prídu aj pokojnejšie povahy. Zdroj: atrakcie.net

 

Stačí zavolať a dohodnúť si termín akcie, o všetko ostatné sa tím Atrakcie.net s radosťou postará. Je pritom úplne jedno, či ste z Bratislavy, Oravskej Polhory, Rožňavy či Lendaku. Atrakcie k vám prídu do každého jedného kúta Slovenska za tie najlepšie ceny.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií