fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Škandinávsky či bohémsky? Bella Rose poradí, ktorý štýl sa ti najviac hodí

Máte tip? napíšte nám mailom

Bella Rose vám poradí, nájsť svoj vlastný štýl. Chodíte po obchodoch so slovami, aká pekná polička, stolík, váza, ešte by sa hodilo toto kreslo a obraz na stenu… Ani vy neviete odolať krásnym kúskom, ktoré by sa určite hodili do vašej domácnosti?

Následne zistíte, že tento parádny koberec sa nehodí ku stolu, luster je až príliš nápaditý, stoličky nemajú také nohy, aké by ste chceli. Dokonalé kuchyne či spálne na nás vyskakujú z rôznych stránok, z katalógov či televízie a my by sme to všetko chceli. Najlepšie hneď a zaraz.

Niekedy sa však môže stať, že sa necháme uniesť a kupujeme všetko rad za radom bez toho, aby sme si predstavili výsledok. V tom prípade sa neváhajte obrátiť na www.bellarose.sk

Zdroj: Bella Rose

Všetko je o atmosfére

Bella Rose je tím ľudí milujúcich pohodlie, estetično, oku lahodiace veci, ich praktickosť a účel, ale aj pôsobivý dizajn. Martina Svadbíková, majiteľka e-shopu, hovorí: „Mojou úlohou šíriť peknú atmosféru vnútri tímu a dohliadnuť, aby bola čo najviac poznať aj smerom von, k našim zákazníkom.”

Ich sortiment tvorí všetko od výmyslu sveta: od všakovakého nábytku cez textilné doplnky, riady, vázy, kvetináče, svietniky či svetielka hodiace sa k letným večerom (aj nociam) až po módne doplnky, kozmetiku, knihy či pomôcky na grilovanie. Ideou je prinášať ľuďom veľa krásnej atmosféry.

Zdroj: Bella Rose

S Bella Rose zistíte, aký je váš štýl

Si zarytý romantik, milovník minimalistického škandinávskeho štýlu alebo skôr bohém, užívajúci si život plnými dúškami? Vďaka BellaRose teraz môžeme pomocou testu zistiť, ktorý interiérový štýl bývania nás najviac vystihuje

Test sa skladá z 15 otázok a zaberie človeku maximálne 3 minútky. Na základe nami preferovaných a vybratých možností prídeme na to, kto vlastne sme a akými vecami sa najradšej obklopujeme. Či nám viac ulahodí závesná dekorácia z povrázkov, alebo retro ceduľa, plagát či umelecká tlač.

Zdroj: Bella Rose

 

Prečítajte si tiež:
Internetový portál Dedoles miluje prírodu a chce meniť svet k lepšiemu

Najlepšie na tom je, že ide hlavne o zábavu! Test je obrázkový a svoj výsledok môžete zazdieľať so svojimi priateľmi aj na Instagrame Bella Rose. Zisti, aký interiérový štýl je ten tvoj. 

Kliknite sem a otestujte svoj vkus!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií