fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Biela zástava pre lepší svet! Miro Jaroš dojíma ľudí krásnym klipom

Máte tip? napíšte nám mailom

Lepší svet pre mňa a pre teba…

V decembri minulého roka uzrel svetlo sveta Mirov v poradí piaty album, ktorý niesol príznačný názov #5. Objavilo sa na ňom 10 skladieb, z toho 2 bonusy. K niektorým skladbám z tohto albumu sú už natočené aj klipy. Svoj klip majú napríklad pesničky Rieka, Nepozerám, Vypeckuj rádio, Navždy sám, no a teraz sa k nim pripája aj skladba s nádherným odkazom pre ľudí. Biela zástava.

Takto klip odprezentoval Miro prostredníctvom sociálnej siete:

“Je to tu. Môj nový videoklip BIELA ZÁSTAVA. Nemal som v pláne ho natočiť, ale musel som. Mám toho dosť! Akí sme len múdri, starať sa do životov iných! Hejtujeme na internete – pozdraviť alebo sa usmiať? Mnohí sme zabudli Bojíme sa postaviť proti veciam, ktoré nás dlhodobo štvú – mlčíme. Nechutí mi jedlo v reštaurácii? Väčšina obsluhe povie, že im chutilo (aj dnes som to zažil!) Že je v krajine hlúpy systém? Sťažujeme sa naň susedovi, ale keď politik zavíta do našej obce, tľapkáme ho po pleci a chceme si s ním urobiť selfie. Naozaj čakáme, že za nás niekto iný spraví náš svet krajším? Média písali, že táto pesnička je plná klišé a ošúchaných fráz … Ja verím všetkému, čo som do nej dal. Keď sa nezmeníme my sami, nezmení sa nič. Mám rád náš svet a bojím sa oň. Michael Jackson spieva: “Začnem s tým mužom v zrkadle” A ja mu verím…. #‎BielaZástava‬ ” 

 

Prečítajte si tiež:
Rock pod kameňom priniesol nezabudnuteľný zážitok nielen rockovým fanúšikom!

Miro Jaroš a jeho Biela zástava

 

Zdroj : facebook.com/mirojarosmusic   youtube.com  Viac: mirojaros.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií