fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bizarná novinka? Pokémon: Detektív Pikachu prichádza s ďalším trailerom, ktorý uvádza príšerky zo slávnej japonskej videohry

Máte tip? napíšte nám mailom

Na plátna kín sa 9. mája 2019 dostane snímka Pokémon Detektív Pikachu, ktorá predstaví známe postavičky, ako ste ich ešte nevideli!

27. február bol Dňom pokémonov – v roku 1996 spustila šialenstvo okolo fenoménu rôznorodých príšeriek japonská videohra, ktorá vyšla práve na konci februára, aby si podmanila nielen herný, či neskôr televízny svet, ale už aj svet hraného filmu.

Obľúbená elektrizujúca príšerka Pikachu sa v ňom stáva spoločníkom chlapca Tima, ktorý musí pátrať po zmiznutom otcovi, úspešnom detektívovi. Novovzniknutá dvojica je ako stvorená na spoluprácu, keďže Tim je jediným človekom, ktorý rozumie reči svojho pokémonského partnera, zatiaľ čo ostatní počujú len známe „pika – pika“. Ak chcú spoločne prísť záhade na kĺb, čaká ich obrovské dobrodružstvo v neónom ožiarených uliciach veľkomesta Ryme City. Ľudia a Pokémoni tam žijú bok po boku bez toho, aby tušili, že ich spolunažívanie bude čeliť nevídanej hrozbe.

V pôvodnom anglickom znení bude Pikachu rozprávať hlasom Ryana Goslinga, ako Tim sa predstaví Justice Smith, ktorého ste mohli vidieť v ostatnom príbehu z Jurského sveta. Objavia sa aj „oscarovskí“ nominanti Ken Watanabe (známy aj z filmu Godzilla) alebo Bill Nighy (Láska nebeská, Harry Potter a Dary smrti 1 a 2). O réžiu filmu sa postaral ostrieľaný Rob Letterman (Husia koža, Monštrá vs. Votrelci). V našich kinách bude film uvedený aj so slovenským dabingom.

Snímka vznikla v spolupráci štúdií Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures, a spoločností Toho Co., Ltd a Rob Letterman Film. Do slovenských kín ju prináša distribučná spoločnosť Continental film.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií