fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vraždiaca bábika Chucky sa vracia! Tešiť sa môžeme na remake ale i seriál

Máte tip? napíšte nám mailom

Chucky je späť a my sa máme na čo tešiť!

Hororová klasika o vraždiacej bábike menom Chucky pochádza ešte z roku 1988 a od tej doby vzniklo zatiaľ dokopy 7 filmov, ktoré mapujú vyčíňanie detskej hračky. Podľa najnovších informácií sa však môžeme tešiť aj na televízny seriál o Chuckym a dočkať by sme sa mali aj remake-u prvého hororu.

Seriál by mal režírovať Don Mancini, ktorý stojí i za horormi. “Opäť chceme použiť názov Child´s play. Chceme dať tiež jasný odkaz, že budeme temní. Temnejší než kedykoľvek predtým! Bude to skutočne poriadne desivé,” tvrdí Mancini.

Je teda pravdepodobné, že sa Child´s play vráti ku koreňom a dôraz sa bude klásť na horovové prvky a nie na čierny humor a satiru. Taktiež sa nemá jednať o akýsi reboot, ale o priame pokračovanie filmovej série. Zatiaľ je naplánovaných 8 epizód, pričom každá má byť dlhá hodinu.

Diváci by sa mali dočkať aj remake-u úplne prvého filmu o vraždiacej bábike. Na ten síce vlastní práva Universal, no MGM, ktoré horor distribuovalo, zrejme našlo medzery v zmluvách, čo znamená, že zrejme natočí vlastný remake a to s novým režisérom i príbehom.

Prečítajte si tiež:
Najlepšie horory všetkých čias #1

O tento remake by sa mali produkčne postarať David Katzenberg a Seth Grahame-Smith, scenár má mať na starosti Tyler Burton Smith. Réžisérom by mal byť Lars Klevberg, ktorý ale nie je nijako overený.

 

 

Zdroj: https://nerdist.com/chucky-television-childs-play-tv-series/

https://movieweb.com/childs-play-reboot-director-lars-klevberg/

Foto: https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=qZOJVcwi0v4

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií