fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dcéra Angeliny Jolie bude chlapcom

Shiloh Jolie-Pitt je najstaršou dcérou Angeliny Jolie a Brada Pitta. Hoci sa narodila ako dievča, odmalička sa obliekala a správala ako chlapec. Teraz dospela k veľmi vážnemu rozhodnutiu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Dcéra Angeliny Jolie – Shiloh Jolie-Pitt bude chlapec

Angelina Jolie chcela byť vždy tou najlepšou matkou a mnohé rozhodnutia nechávala na svojich deťoch. Ako sama tvrdila, ony predsa vedia, čo chcú. Aj preto svoju dcéru Shiloh Jolie-Pitt v rozhodnutí stať sa chlapcom v plnej miere podporuje. Nikdy ju nenútila hrať sa s bábikami, ani obliekať si šaty. Kým niektorí rodičia by 13-ročnému dieťaťu nikdy nedovolili, aby takto hazardovalo so svojím životom, Angelina Jolie jej nebráni v tomto dôležitom rozhodnutí. Zahraničné médiá dokonca prišli s informáciou, že si oficiálne zmenila meno na John a začala hormonálnu liečbu. V 18-tich rokoch tak bude môcť podstúpiť operáciu, aby sa  konečne stala chlapcom.

Podporujú ju odmalička

Shiloh Jolie-Pitt bola zvláštne dieťa. Ani ako malá nemala rada bábiky, ružové šaty a dievčenské ozdoby. Najradšej nosila tepláky alebo obleky a hrala sa s autíčkami. Dokonca nechcela nosiť ani dlhšie vlasy, preto ju museli dať rodičia ostrihať.  Správali sa k nej tak, ako by bola chlapec. Kým mnoho rodičov by sa snažilo vysvetliť jej, že je dievčatko, Angelina Jolie zvolila celkom iný postup. Spolu s Bradom Pittom jej nikdy nechceli diktovať, ako sa má správať a rozhodli sa, že na to všetko jednoducho musí prísť sama. Tak nechali rozhodnutie len na nej a vraj ju vo všetkom podporujú.

Nikto nevie, či je to správne

Kým niektorí fanúšikovia Angelinu chvália, iní len krútia hlavami. Nezdá sa im, aby rodičia nechali rozhodovať Shiloh Jolie-Pitt samostatne v takom mladom veku. Aj keď sa vždy prezentovali ako šťastná rodina, zdá sa, že nie všetko je pravda. Brad Pitt síce dcéru zo začiatku podporoval, ale nepáči sa mu, aby Shiloh Jolie-Pitt začala s hormonálnou liečbou tak skoro. Zašlo to tak ďaleko, že jeho bývalá láska si nepraje, aby sa približoval k dcére. Podobný názor ako on majú aj starí rodičia, podľa ktorých nepotrebuje hormonálnu terapiu, ale psychoterapiu. Spolu s Bradom si totiž myslia, že je to len životná etapa a takéto veľké rozhodnutie môže mať potom fatálne dôsledky.

https://www.instagram.com/p/ByL1iWeoFeL/

Zdroj: cas.sk  babskeveci.sk  extra.cz  svetevity.sk  topstar.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií