fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ruská umelkyňa prekresľuje celebrity na nádherné Disney postavičky. Z Rihanny vám padne sánka

Máte tip? napíšte nám mailom

Milovníci Disney postavičiek sa potešia lákavému umeniu ruskej umelkyne. Celebrity prekresľuje do ich podoby.

Disney rozprávky jednoznačne patria k najlepším animovaným dielam všetkých čias. Mnohé dievčatká kedysi snívali, že budú také krásne ako Disney postavičky (princezné) v týchto rozprávkach.

BoredPanda.com uviedla informáciu, že žena s menom Helen Morgun sa venuje kresleným ilustráciám.Táto umelkyňa transformuje celosvetovo populárne osobnosti tak, aby sa podobali na jej obľúbené postavičky.

Pri kresbe väčšinou zanecháva pôvodné výzorové črty konkrétnej postavičky, akými sú napríklad vlasy, farby či oblečenie. Avšak to, že ide o známu celebritu, spoznáte práve vďaka jej tvári. Hoci je ilustrovaná, stále sa dá rozoznať, o akú celebritu ide. Helen zvyčajne prekresľuje celebrity, ktoré sú pre verejnosť známe práve z filmov alebo hudby.

Autorka sa vyjadrila, že niektoré kresby nevyzerajú tak, ako si ich v skutočnosti predstavovala. Pri Rihanne však uviedla, že sa teší z konečného výsledku, pretože ju považuje za krásnu ženu. Myslí si, že ju ešte niekedy v budúcnosti navštívi. Pri svojej umeleckej tvorbe skúška kombinovať viaceré druhy techník a zároveň ich zladiť tak, aby boli vhodné do celkového pozadia. Okrem toho, že prekresľuje ženy ,sa nebráni ani kresbe mužov, ktorých taktiež prezentuje na svojom Instagrame.

Prečítajte si tiež:
Rihanna a Kim Kardashian zachránili život väzňa odsúdeného na smrť

Ktoré Disney postavičky sú vaše TOP?

https://www.instagram.com/p/Bug0g0CFYgB/

https://www.instagram.com/p/Bvj1NCUFHi1/

https://www.instagram.com/p/BvDN5tdFWtV/

https://www.instagram.com/p/Buat2KdlEc5/

https://www.instagram.com/p/BqXtHx-HxEi/

https://www.instagram.com/p/Br8IRGin5T1/

https://www.instagram.com/p/BpHbjyUnk_6/

https://www.instagram.com/p/BpKfFWbnTtH/

https://www.instagram.com/p/BnvTvRqHiMk/

https://www.instagram.com/p/Bl0UpxUntXX/

https://www.instagram.com/p/BkwwrTNnFM8/

Ruská umelkyňa stvárňuje celebrity skutočne obdivuhodne a je dôkazom toho, že kreativite sa medze nekladú. I keď sa tejto záľube venuje pomerne málo ľudí, jej tvorba sa stala natoľko inšpiratívna, že o nej píšu aj zahraničné média. Každé jedno dielo si vyžaduje pomerne dosť času, talentu, ale tiež tvrdého tréningu, ktorý sa určite vyplatil.

Inak by sme známe tváre na jej kresbách vôbec nespoznali. Niektoré celebrity spoznáme už na prvý pohľad, zatiaľ čo dešifrovať iné niekedy trvá dlhší čas. Pravdepodobne to ale bude skôr neznalosťou danej osoby, ako tým, žeby nebola kvalitne stvárnená. Kvalitu umenia potvrdzuje aj mnoho fanúšikov, čo znázorňujú formou pozitívnych komentárov priamo pod jednotlivými ilustráciami.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/Helen Murgan

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií