fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Drastické premeny hercov, ktoré podstúpili kvôli natáčaniu filmov

Máte tip? napíšte nám mailom

Hollywoodske hviezdy vyzerajú väčšinou upravene a dokonale. Niekedy sme však svedkami drastických premien hercov, ktoré podstupujú kvôli svojim filmovým úlohám.

Drastické premeny hercov – Charlize Theron

Krásnu blondínku poznáme predovšetkým ako nežnú krásku s iskrou v očiach. Kvôli filmu monštrum ju ale čakala hrozivá premena. Hrala v ňom vrahyňu – prostitútku, ktorá príliš pekná nebola. Musela pribrať, nosiť umelý chrup, mať škaredú pleť a vlasy. Drastické premeny hercov musia byť vierohodné a v tomto prípade to tak naozaj bolo.

Tom Hanks

Film Stroskotanec patrí medzi jeho najlepšie. Je o mužovi, ktorý má trochu pomýlené priority a stroskotá na opustenom ostrove.  Nechal si narásť vlasy a bradu a schudol vyše 20 kilogramov. Tento proces patrí medzi najdlhšie drastické premeny hercov, lebo trval celý rok a neostalo to bez následkov. Podľa všetkého mu tieto zmeny dopomohli k cukrovke.

Christian Bale

Tento herec bol kvôli filmom ochotný podstúpiť naozaj drastickú premenu. Najskôr kvôli filmu Mechanik schudol 28 kíl a pôsobil ako anorektik. Aby nemal chuť jesť, začal dokonca fajčiť. Pre ďalšiu úlohu vo filme Vice zasa pribral 18 kíl a vyzeral až obézne. Tlieskame mu ale za to, že sa dokáže dostať späť do formy a vyzerať výborne.

Prečítajte si tiež:
Prichytila manžela pri sledovaní stránok pre dospelých. To, akú pomstu mu pripravila, vyráža dych

https://www.instagram.com/p/B4RoexcjFAc/

Bradley Cooper

Je miláčikom žien a z jeho úsmevu ide do kolien nejedna. Vôbec sa nečudujeme, že očaril aj krásnu modelku Irinu Shayk. Kým väčšinou je jeho telo dokonalé, tiež zažil drastické premeny hercov. Vo filme Clinta Eastwooda Americký sniper stvárnil hlavnú postavu. Pribrať musel až 20 kilogramov. Tvrdo na sebe makal a cvičil, takže ani s kilami navyše nevyzeral vôbec zle.

Renée Zellweger

Denník Bridget Jonesovej je klasika, ktorú si ročne púšťajú milióny fanúšikov. Bacuľatá tridsiatnička sa borí so single životom a hľadá svojho pána dokonalého. Renée Zellweger kvôli sérii filmov opakovane priberala a chudla. Dnes je vychudnutá na kosť a milú roztržitú Bridget už takmer ničím nepripomína. Drastické premeny hercov sa na ich vzhľade neraz podpíšu trvalo.

Matthew McConaughey

McConaughey si prešiel veľmi podobnými zmenami ako jeho kolega Christian Bale. Potreboval pribrať 23 kilogramov kvôli filmu Zlato. Jedol pizzu, raňajkoval cheeseburger s pivom. Film Klub poslednej nádeje ho zasa zobrazuje ako extrémne vychudnutého a sexsymbol by ste v ňom hľadali len ťažko.

Jared Leto

Drastické premeny hercov ukončíme ďalším chudnutím a priberaním. Aj Jared Leto dokázal, že pre film urobí čokoľvek. Začalo sa to filmom Klub poslednej nádeje. Schudol skoro 14 kíl a získal Oscara. Ukázal, že nie je len spevákom, ale aj výborným hercom. Vo filme Zavraždenie Johna Lennona si zahral jeho vraha Marka Davida Chapmana. Tento raz pribral 30 kíl a začali sa jeho zdravotné problémy. Trápil ho vysoký cholesterol, dna, bolesť chrbta a nepravidelný tep srdca. Ako sám povedal, už sa mu nepodarilo byť celkom fit.

Prečítajte si tiež:

Tieto páry sa rozhodli pre spoločné chudnutie. Sleduj, ako to dopadlo

Zdroj: diva.sk  casprezeny.sk  interez.sk  joj.sk  emefka.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií