fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Factory WTF?! stále pomáha deťom krásnym projektom Flower of life. Pridáš sa?

Máte tip? napíšte nám mailom

Flower of life pomáha deťom, ktoré to naozaj potrebujú

O chvíľu tu máme koniec novembra, a hoci to tak stále nevyzerá, pretože namiesto snehu sa po uliciach povaľuje farebné lístie a ľudia vyťahujú dáždniky, aby sa ukryli pred kvapkami dažďa, o mesiac a pár dní tu máme Vianoce. Ľudia už teraz rozmýšľajú, aké darčeky komu kúpia, do akých obchodov pôjdu nakupovať a čo by sa komu páčilo. No často zabúdajú na jednu vec. Vianoce a ten krásny čas okolo nich nie sú len o darčekoch. Samozrejme – k Vianociam patria darčeky, ale niekto kvôli nim zabúda na pravý princíp Vianoc, a ten nie sú darčeky, ale láska k druhým a radosť, ktorú prežijeme v kruhu rodiny. Vianoce sú o šťastí, radosti, vďake a dobrých činoch. Chcete svojich blízkych potešiť a zároveň vykonať dobrý skutok, ktorý poteší ďalších ľudí? Kúpte si prenádherný kvet života, ktorým niekoho obdarujete a zároveň niekomu pomôžete zmeniť život k lepšiemu.

KVET

Občianske združenie Flower of life

Občianske združenie Flower of life, Kvet života, bol nápad  manažérky kreatívneho dua Factory WTF?!, Zuzany Majtánovej. Toto občianske združenie pomáha telesne i duševne postihnutým deťom, dospelým a ich rodinám. Pomáha chorým obstarávať pomôcky, podporuje ich rozvoj, organizuje a hradí  im rehabilitačno-rekondičné pobyty, finančne im pomáha. Symbolom združenia Flower of life je krásny farebný tylový kvet, ktorý slúži ako decentný módny doplnok.

Prečítajte si tiež:
Šokujúca spoveď manželky džihádistu: Snažila som sa zabiť a zapáliť svoje telo!

Flower of life

WTF?!

Módnu značku WTF?! založili v roku 2011 fantastickí a originálni návrhári Milan Švingál a Klementina Tomrecaj. Ich modely si obľúbili známe tváre ako napríklad Dominika Cibulková, Majk Spirit, Rakby, Vladimir Weiss ml., Martin Škrtel, Adela Banášová, Patrícia Vitteková, a mnoho ďalších. Táto značka ponúka mnoho nádherných originálnych mikín, tričiek, spoločenských šiat, teplákových súprav a veľa ďalšieho.

 Klementina Tomrecaj & Milan Švingál 

WTF

 

CHCEM PRISPIEŤ KÚPOU KVETU ŽIVOTA

Prispieť môžete viacerými sumami :

  • Kúpou kvetu života  za 4 €
  • Kúpou dizajnérskeho kvetu života s ručne pridanými kamienkami a odznakom WTF?! za 19 €
  • Inou čiastkou na číslo účtu uvedené na stránke združenia

Kvety života môžete objednávať TU

Zdroj:  floweroflife.sk   factorywtf.sk  facebook.com/FactoryWTF   instagram.com/factorywtf

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií