fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fajčiari zbystrite pozornosť! Očistite si pľúca už za 72 hodín

Máte tip? napíšte nám mailom

Na našej planéte je mnoho ľudí, ktorí síce v živote nevykurili žiadnu cigaretu, no napriek tomu trpia pľúcnymi problémami. No na druhej strane je veľa fajčiarov, ktorých pľúca sú v dobrom stave. Nie každého teda postihuje znečistenie pľúc, ale je mnoho ľudí, ktorí by s týmto problémom mali bojovať. Všetko však záleží aj od organizmu jedinca a taktiež aj od dedičnosti.

Pozrite sa, ako si môžete vyčistiť pľúca už za 72 hodín! Prichystajte sa na pitie poriadných zdravých a čerstvých štiav

Nie najlepšie na pľúca vplývajú mliečne výrobky. Mali by ste ich zo zoznamu vyškrtnúť. Telo sa tak zbaví toxínov, ktoré pochádzajú z týchto výrobkov.

pľúca

Pred začiatkom kúry si treba uvedomiť, že nemôžete pľúca akokoľvek namáhať ťažkou prácou!

V prvý deň pred kúrou vypite pred spaním bylinkový čaj. Všetky toxíny, ktoré spôsobujú v črevách neplechu, tak uvoľníte.

Po spánku, teda pred raňajkami si do 300 ml vody vytlačte 2 citróny. Vypite aj 300 ml grepového alebo ananásového džúsu. Do tela dostanete dôležité prírodné antioxidanty, ktoré dýchaciemu systému prospievajú.

Prečítajte si tiež:
Hromadná zasúvačka: Zasuň 5.3.2016 aj ty a urobíš dobre celému Slovensku!

Ak už máte po raňajkách a nejaký ten čas pred obedom, vypite 300 ml mrkvovej šťavy. Udrží sa tak zásaditosť krvi. Potom behom obeda vypite ešte 400 ml džúsu, ktorý je bohatý na draslík. Draslík je vhodný a vynikajúci čistiaci prostriedok 🙂

Pred spaním si pripravte 400 ml brusnicového džúsu. Pomôže zabojovať s baktériami, ktoré môžu zapríčiniť pľúcnu infekciu.

Horúci kúpeľ je taktiež liekom. Každodenný 20-minútový kúpeľ pomáha zbaviť sa toxínov!

Do misky s horúcou vodou pridajte 5 až 10 kvapiek eukalyptového oleja. Hlavu dajte nad misu a prikryte sa ručníkom. Vdychujte páru kým voda nevychladne.

Zdroj: electropiknik.cz

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií