fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smutný koniec: Známeho herca zrazilo auto, na mieste zomrel

Máte tip? napíšte nám mailom

Vo veku 91 rokov nás opustil herec, ktorý bol známy aj slovenským divákom. Orson Bean podľahol zraneniam po tom, ako ho zrazilo auto. 

Vraví sa, že každému je osud už vopred daný. Zrejme to tak bolo aj v prípade hollywoodského herca, ktorého život ukončilo auto. Obrovská tragédia sa mala stať počas toho, ako 91-ročný Orson Bean prechádzal cez cestu v Los Angeles. Najskôr do neho vrazilo jedno auto. Herec spadol na zem a v tej chvíli ho zrazilo aj ďalšie. Herec Orson Bean nemal šancu prežiť a na mieste zomrel.

View this post on Instagram

#BoldandtheBeautiful #soapopera #orsonbean #rip #alleyMills

A post shared by soaps (@soap_opera_daily) on

Herca zrazilo auto

Podľa informácií zverejnených v sobotu miestnymi médiami zomrel herec pred očami manželky Alley Mills, ktorá mu v tom čase robila spoločnosť. Tragédia sa odohrala v štvrti Venice Beach. Orson Bean stvárnil desiatky filmových a televíznych postáv a zahral si aj vo viacerých úspešných broadwayských produkciách.  

https://www.instagram.com/p/B8XPRHIn0wu/

Slovenskému divákovi je zrejme najznámejší zo seriálu Doktorka Quinnová, ktorý vznikol v roku 1993, no na Slovensku sa vysielal aj niekoľko rokov po premiére. Okrem toho ho preslávil aj kultový film V koži Johna Malkovicha. Počas svojej filmovej kariéry dostal aj menšie v sitcomovom seriáli Ako som spoznal vašu mamu či v seriáli Zúfalé manželky. Aj napriek vysokému veku bolo možné herca vidieť v divadelnej inscenácii “Bad Habits” (Zlozvyky) v meste Santa Monica, kde hral po boku svojej manželky Alley Millsovej, s ktorou mal štyri deti.  

https://www.instagram.com/p/Bee5m_0h2BP/

Herec Orson Bean na mieste zomrel

Herec poslednýkrát vydýchol v americkom meste Los Angeles. Orson Bean, vlastným menom Dallas Frederick Burrows, sa narodil 22. júla 1928 v Burlingtone vo Vermonte. Jeho manželka Alley Mills bola od herca mladšia o 21 rokov. Okrem nej bol však ženatý s ďalšími dvomi ženami, no ani jeden zo zväzkov hercovi nevydržal. S Alley Mills bol ženatý od roku 1993 a spolu sa starali o 4 deti.  

Zdroj: cas.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií