fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hobití dom za 3 dni? Prečo nie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak chcete bývať v hobitom dome a k tomu ho mať postavený za 3 dni, tak sa obráťte na spoločnosť s názvom Green Magic Homes . Táto malá firma prišla s nápadom, že ak má niekto sen bývať v hobitom dome, tak mu ho uskotočnia len za 3 dni.

Túto malú stavbu Vám postavia kdekoľvek si budete želať. Tieto domy podľa zákonov o ochrane prírody môžu byť postavené aj na chránených územiach. „Strecha“ domu záleží podľa toho kde si hobití dome necháte postaviť. Môže to byť na púšti, v horách, na lúkach a aj v okolí veľkomiest. Ak ste zástancom vlastnej vypestovanej a zdravej zeleniny, tak tu si môžete pestovať priamo na „streche“ domu, kde sa dá vypestovať hocičo.

Firma má neuveriteľne veľkú škálu projektov týchto malých hobitích domov. Určite, by ste si nejaký vybrali a máte útulný, ekologický domček, ktorý úplne splýva s prírodou.

Firma Green Magic Homes využíva len tie najkvalitnejšie materiály. Sú odolné voči korózii, vplyvom počasia a sú odolné voči požiaru a neprodukujú žiadne emisie.

Prečítajte si tiež:
Legendárny klub Štúdio 54 po rokoch opäť ožíva v novom dokumentárnom filme

Tak o nejaký ten rok bude táto firma produkovať nesmierne veľa takýchto stavieb, lebo ľudia radí „vypnú“ niekde v prírode.

hogar ecologico-001

home-viviendas-para-nieve

hogar ecologico-038

hogar ecologico-022

hogar ecologico-007

hogar ecologico-003hogar ecologico-004

Tak čo, nechali by ste sa nahovoriť na takýto hobití domček ?
Zdroj :boredpanda.com/greenmagichomes.com/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií