4 nové piesne, 1 klip – IMT Smile predstavuje Príbeh príbehov

4 nové piesne, 1 klip – IMT Smile predstavuje Príbeh príbehov

Obľúbená slovenská kapela IMT Smile prichádza s klipom Príbeh príbehov, v ktorom má hlavnú rolu Alexander Bárta a Patrícia Popierová.

Klip Príbeh príbehov je iný ako ostatné klipy tejto kapely. Skladá sa totiž až zo štyroch nových piesni, ktoré v jednom klipe zobrazujú príbeh lásky dvoch ľudí.


Prvá pieseň nesie názov Anna, rovnako tak sa volá aj manželka Ivana Táslera, ktorého možno vidieť na začiatku klipu. Časť klipu, ktorá je venovaná tejto pesničke, je veľmi svieža, hravá a letná.

Názov druhej skladby je Vždy keď mi chýbaš. V tejto piesni Ivan spieva o tom, ako mu chýba žena a ako nerád je bez nej. V klipe k tejto pesničke si zúfalý Alexander zapáli a následne sa naháňa vidinou svojej milovanej.

Tretia pieseň nesie názov celého klipu, čiže Príbeh príbehov.

V poradí štvrtá a zároveň posledná pieseň v klipe má názov Žena. V tejto časti klipu môžeme opäť vidieť Ivana Táslera, už aj so zbytkom kapely. Objaví sa tu však aj Anna Tásler, Adam Ďurica, Martin Harich či markizáčka Kveta Horváthová so svojím kolegom z Telerána, Dodom Kuriľákom. Títo a mnoho ďalších ľudí sa baví na lúke pred domov, v ktorom sa odohrávala prevažná časť celého videoklipu.

Dosť už ale bolo slov, najlepšie bude, ak si sám pozrieš celý tento Príbeh príbehov.

Zdroj: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Cyperskí BAREBONE manažovaní Košičankou Zuzkou Kristovou získali cenu The Academia Music Awards
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*