fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Justin Bieber a jeho sexy klip trhá rekordy!

Máte tip? napíšte nám mailom

Justin Drew Bieber, narodený 1. marca 1994 je kanadský popový spevák, ktorého preslávil internetový videoportál youtube.. Na tomto portáli ho objavil jeho aktuálny manažér Scooter Braun. Braun pre neho zariadil stretnutie s Usherom v Atlante. Onedlho na to, Justin podpísal zmluvu s Raymond Braun Media Group, spoluprácu s Braunom a Usherom a potom nahrávací kontrakt s Island Record, ktorý ponúkol L.A. Reid.

Jeho debutový singel, “One Time”, bol vydaný na celom svete počas roku 2009 a umiestnil sa v top 30 vo viac ako desiatich krajinách. Nasledoval jeho debutový album, “My World”, vydaný 17. novembra 2009, ktorý bol ocenený platinovou platňou v Spojených štátoch a Justin sa stal prvým umelcom, ktorý mal sedem piesní z debutového albumu v rebríčku Billboard Hot 100. Jeho prvý plne štúdiový album, My World 2.0, bol vydaný 23. marca 2010 a dosiahol podobné úspechy. Umiestnil sa v top 10 v niekoľkých krajinách a bol ocenený platinovou platňou po necelých dvoch mesiacoch od vydania v USA. Tomu v januári 2010 predchádzal medzinárodný hit, „Baby“.

Prečítajte si tiež:
Autumnist prichádza s novinkou Inner Space Invaders, ktorá predznamenáva aj nový štúdiový album

Novinka “What Do You Mean?,” vytvorila nový britský rekord v počte streamov, keď počas úvodného týždňa dosiahla na službách ako Spotify, Deezer či Apple Music ako 3,2 milióna vypočutí.Predchádzajúci rekord držala formácia One Direction so skladbou Drag Me Down, ktorá zaznamenala počas prvého týždňa 2,03 milióna vypočutí.

Justin Bieber, je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi. Spevák, ktorého hitmi sú skladby ako Baby (feat. Ludacris) či Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného jednu BRIT Award, dvanásť Billboard Music Awards, sedem American Music Awards či šestnásť Teen Choice Awards.

 

Zdroj: www.youtube.comwww.justinbieber2010.estranky.sk/

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií