fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Princ William jej bol neverný. Ako s tým bojuje?

Máte tip? napíšte nám mailom

Pred niekoľkými mesiacmi otriasla verejnosťou informácia o nevere princa Williama. Jeho manželka, Kate Middleton sa s tým rozhodla vyrovnať po svojom. Pozrite sa ako!

V marci minulého roka sa manželstvo princa Williama a Kate Middleton otriasalo v základoch. Na verejnosť sa dostala informácia o mileneckom vzťahu najstaršieho syna princa Charlesa a Rose Hanbury. Kate Middleton sa však k tomu postavila s kráľovskou eleganciou a verejnosť ani bulvárne média sa nestačia čudovať. Milenku princa Williama, svoju bývalu najlepšiu priateľku pozvala takmer rok po prevalení škandálu na oslavu svojich narodenín. Klebety, ktoré otriasli britskou korunou teda vojvodyňa z Cambridge potlačila svojím vlastným spôsobom a problém obrátila vo svoj prospech.

Kate Middleton
Rose Hanbury gratuluje Kate Middleton Zdroj: madame.lefigaro.fr/

Narodeniny Kate Middleton

Svoje 38.narodeniny sa vojvodkyňa z Cambridge rozhodla osláviť 4 dni vopred. V nedeľu, 5.januára po rodinnej bohoslužbe usporiadala známe anglické posedenie pri čaji, na ktoré pozvala kráľovskú rodinu a svojich blízkych priateľov. Na jej oslave sa objavila aj Rose Hanbury, žena, ktorá bola upodozrievaná z mileneckého vzťahu s princom Williamom. “Najlepšia priateľka” Kate Middleton jej prišla zagratulovať spolu so svojím manželom Lordom zo Cholmondeley.

Prečítajte si tiež:
Chceš byť úspešný, no nevieš ako na to? Tak toto podujatie nemôžeš vynechať!

Milenka princa Williama

Podľa kráľovských expertov pozvala Kate Middleton, svoju bývalú najlepšiu priateľku na oslavu narodenín účelovo. “Rozhodla sa raz a navždy umlčať klamstvá a klebety o nevere svojho manžela, princa Williama. A to najmä na ochranu svojich troch detí, Georga, Charlotty a Louisa. Kate považuje tieto informácie za škodlivé a nenávidí myšlienku, že jedného dňa si ich deti budú môcť na internete prečítať niečo také,“ informoval kráľovský  zdroj.

Kate a William sú odhodlaní udržať svoj vzťah

Informácie o nevere princa Williama prinútili jeho manželku kontaktovať právnikov. Tí jej jednoznačne odporučili vo vzťahu zotrvať a pokúsiť sa nájsť riešenie. „Prinútilo ich to, aby si sadli a preskúmali svoj vzťah. Uvedomili si, že by to mali robiť častejšie,“ uviedol pre US Weekly priateľ tohto páru. V rozhovore tiež dodáva, že “obaja sú odhodlaní urobiť všetko preto,  aby sa ich manželstvo„ vrátilo naspäť a fungovalo.“

Čítajte tiež:

Princ William: Je George skutočne jeho synom? Šokujúce odhalenie

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií