fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čas na seriálový maratón! Tieto klenoty vás rozosmejú aj po rokoch

Tieto komediálne seriály sa dajú pozerať stále dookola a zabavíte sa na nich aj po rokoch od ich premiéry.

Máte tip? napíšte nám mailom

20 % ľudskej populácie je momentálne zatvorených vo svojich domovoch. Nuda sa zakráda spálňami a chodbami a mení sa na strach. Nič nie je lepšie, ako aspoň na okamih uniknúť do sveta, v ktorom nezúri koronavírus, v ktorom nehrozí ekonomická kríza. Tieto legendárne komediálne seriály vás zabavia aj po rokoch, navodia príjemný pocit nostalgie a na moment vás odpútajú od šedej reality.

Lietajúci cirkus Montyho Pythona

Začnime britským suchým humorom, ktorý dokáže bodnúť tak, že to nemusíte rozchodiť. Legendárna šestica komikov za sebou zanechala kultový seriál Lietajúci cirkus Montyho Pythona a štyri celovečerné filmy.

Priatelia

Asi je úplne zbytočné čokoľvek dodávať. Stačí päť minút a ste závislý. Koľkokrát ste to videli?

Ženy z rodu Gilmorovcov

Mestečko plné bizarných postavičiek, večere u starých rodičov, káva u Luka a v každom diele asi milión popkultúrnych odkazov. Kritici možno budú namietať, že Gilmorky sú obyčajný romantický seriál, ale nie je to tak. Nenápadný projekt, ktorý prerástol do zaslúženého kultu, v sebe skrýva omnoho viac.

Doktor House

Trochu hypochondrie nikdy nie je na škodu. Aj vy si vždy pri pozeraní seriálov z lekárskeho prostredia myslíte, že tu hnusnú chorobu, ktorú má hlavný hrdina, máte aj vy? Doktor House je ten najsarkastickejší Sherlock Holmes medzi lekármi a zaslúži si vašu pozornosť aj po rokoch od premiéry.

Prečítajte si tiež:
Vtipné situácie Slovákov, kedy by si si najradšej dal poriadny facepalm

Frasier

Vo väčšine seriálov sú hlavní hrdinovia aspoň trochu sympatickí, aby sa s nimi mohol divák stotožniť. Frasier je výnimkou. Scenáristi mu nadelili množstcvo zlých vlastností, je snob, zbohatlík a pokrytec. Napriek tomu ho z nejakého zvláštneho dôvodu nemožno nemilovať.

M.A.S.H

Keď si budete myslieť, že koronavírus je neznesiteľný, pozrite si seriál z vojny. Zistíte, že zatiaľ na tom rozhodne nie sme tak zle ako Hawkeye Piers.

Black Books

Ak hľadáte trochu ľudského tepla a optimizmu, Black Books si rozhodne nepúšťajte. Seriál pokračuje v tradícii britského suchého humoru, ktorý rozhodne nie je pre každého. Ak však tento štýl milujete, Black Books ste už asi videli. Nič to, určite si to zopakujte, stále je to pecka.

Ktoré komediálne seriály môžete pozerať stále dookola? Púšťate si niektorý z nich aj v týchto časoch?

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CSFD IMDB Guardian
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií