fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Letné kombo: TOP 3 kúpaliská, ktoré ponúkajú osvieženie aj poriadnu dávku zábavy

Máte tip? napíšte nám mailom

Horúce letné dni sa nezaobídu bez poriadnej dávky osvieženia. Hľadáte kúpaliská, kde sa môžete nielen osviežiť, ale aj zabaviť?

Počas leta obľubujeme navštevovať rôzne zahraničné aj domáce destinácie. Ak ste sa tento rok rozhodli, že luxusnú dovolenku vymeníte za krásy Slovenska, tu nájdete top inšpiráciu. Najlepším riešením, ako si vychutnať dokonalú letnú zábavu, je návšteva rôznych kúpalísk, či prírodnej vody. Nie však obyčajných, ale takých, kde kúpanie môžete spojiť s diskotékou či festivalom. Ak ešte neviete, kam sa vybrať na najbližší výlet, inšpirujte sa nasledovnými skvelými areálmi.

Duchonka

Portál nasavoda.sk informuje, že milovníci cykloturistiky si v oblasti pohoria Považského Inovca určite prídu na svoje. Vodná nádrž sa nachádza v blízkosti mesta s názvom Prašice v okolí Topoľčian. Zo športov v tejto oblasti dominuje tenis, ale aj vodné športy ako bicyklovanie či surfovanie.

Keďže ide o rekreačné stredisko, v areáli sa nachádzajú chatky pre návštevníkov. Top vrcholom nočného života sú zaujímavé festivaly, ako napríklad  Trident Festival či zraz veteránov.

Prečítajte si tiež:
Študenti z Trnavy nakrútili film za 24 hodín: veľmi málo ľudí vie o tom, že nejaký Tourettov syndróm existuje

Zlaté piesky

Frekventované bratislavské jazero Zlaté piesky navštevujú nielen obyvatelia z Bratislavy, ale aj ľudia z ďalekých regiónov. Dôvodov môže byť hneď niekoľko. Pútavé atrakcie v rámci areálu Wakelake lákajú návštevníkov na vodné športy, akými je surfovanie, windsurfing či vodné lyžovanie. Okrem toho sú k dispozícii párty eventy ako festival Hip Hop Žije, aj Uprising Reggae Festival.

Zelená voda

K ďalším vyhľadávaným miestam patrí rekreačné stredisko Zelená voda, ktoré sa nachádza v blízkosti Nového mesta nad Váhom. Pre návštevníkov je k dispozícii ubytovanie formou kempu či mobilných domčekov. V areáli je strava poskytovaná v bufete a k dispozícii je tiež strážna služba. Zelená voda je populárna vďaka rôznym akciám, ako napríklad v minulosti organizovaný známi Topfest, či Jazz Fest, ktorý sa tu ešte stále koná.

Leto je v plnom prúde, preto si nenechajte ujsť žiadnu príležitosť, ako si čo najlepšie oddýchnuť.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií