fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zbavte sa chĺpkov raz a navždy: Stavte na laserovú epiláciu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Holenie žiletkou je nielen zdĺhavé a otravné, ale i neekonomické aj neekologické. Kupovanie strojčekov dáva zabrať našej peňaženke a ich vyhadzovanie zase prírode. Čo je najlepším spôsobom na odstránenie chĺpkov? Laserová epilácia.

Čo sa týka depilácie a epilácie, stále sa opakuje to isté. Neexistuje jeden univerzálny spôsob, ktorý vyhovuje každému bez výnimky. No predsa existuje jeden, ktorý je z dlhodobého hľadiska najlepšou možnosťou.

Laserová epilácia. Žiadne žiletky, občasné nepekné rezné žily či nepríjemné a nepekné červené bodky po odstránení epilátorom alebo voskom. Výsledkom je pekná hladká pokožka.

laserová epilácia
Pocit hladkej pokožky je na nezaplatenie. Zdroj: hairless.sk

Depilácia a epilácia

Na začiatok si zhrňme základné pojmy. Depilácia je spôsob odstránenia chĺpkov tesne nad pokožkou. Tento spôsob je bezbolestný, avšak krátkodobý. Treba to opakovať aj 3x týždenne. Používame na to holiacu penu, gél či mydlo a holiaci strojček.

Epilácia na rozdiel od depilácie neodstráni chĺpok nad pokožkou tak, že ho “zreže”, ale vytrhne ho spolu s korienkom. To zaručí dlhodobejší efekt hladkej pokožky. Pod epiláciou rozumieme odstraňovanie chĺpkov epilátorom, voskom, cukrovou pastou, IPL svetlo či laserovú epiláciu.

Tu sa o vás postarajú od hlavy po päty. Zdroj: hairless.sk

Vieme, čo je najlepšie

Odstraňovanie chĺpkov je často dlhou a bolestivou procedúrou. Laserová epilácia je však pohodlnou, šetrnou a navyše bezbolestnou cestou k hladkej pokožke.

Pritom pri ošetrení je možné zamerať sa na rôzne oblasti tela – či už podpazušie, nohy alebo oblasť bikín

Zatiaľ čo holenie a iné spôsoby pokožku nešetria, diódový laser, ktorý používa aj bratislavské štúdio Hairless, je pre pokožku vďaka svetlu, naopak, prospešný. 

Pocit hladkej pokožky je na nezaplatenie! Zdroj: pexels.com

Časom sa objavujú aj chĺpky na tvári. Tie sa dajú taktiež veľmi jednoducho a rýchlo odstrániť. Hairless sľubuje, že okrem odstránenia chĺpkov vás poteší aj pevnejšia a čistejšia pokožka, ktorá je príjemným dôsledkom aplikácie laserového svetla. Epiláciu využíva síce vo väčšej miere nežnejšie pohlavie, no muži tu majú takisto otvorené dvere.

Samozrejme, že epilácia nie je jednorazová záležitosť. Je nutné absolvovať viacero ošetrení (6 – 12), pričom sa takto odstráni asi 80 % chĺpkov. Zvyšných 20 % rastie oveľa pomalšie a sú svetlejšie.

Čo si ľudia myslia o chlpoch? Pozrite si video ↓↓↓

Nekonečný problém: zarastajúce chĺpky. Čo s nimi?

Táto nepríjemnosť sprevádza životy takmer všetkých z nás. Často sa stáva, že sa vyrastajúci chĺpok skrúti a vrastá späť do pokožky; výsledkom je sčervenanie pokožky, svrbenie, niekedy až hnisanie.

Laser je účinný aj proti tomuto problému, pretože ničí vlasový folikul aj s korienkom. A naozaj to nemusí ani bolieť; v Hairless používajú prístroj, ktorý pokožku nezohrieva, takže procedúra nebolí. Odstraňuje aj svetlé chĺpky.

Odporúča aj blogerka Janatini. Zdroj: facebook.com/Hairless » LED laserová epilácia

Diódový laser ničí koreň chĺpka, pričom nezasahuje pokožku. Prístroj pracuje pri ideálnej frekvencii 808 nm a je chladený vodou, čím sa chráni pred prehriatím. Je preto dokonale bezpečný. Ak sa predsa len nepodarí odstrániť každý jeden chĺpok, odstraňovanie dokončia pomocou elektrickej ihly.

Žiadni amatéri

Nemusíte sa báť, že sa zveríte do rúk neškoleným ľuďom. V tíme Hairless pracujú skutočne len profesionáli, ktorí ku každému zákazníkovi pristupujú individuálne a najmä kvalitne a s láskou.

https://www.facebook.com/hairlessLED/photos/a.336144130065729/870275146652622/?type=3&theater

Prečítajte si tiež:
Apple spolu s hollywoodskymi režisérmi a hercami predstavil vlastnú streamovaciu videoslužbu. Bude konkurovať Netflixu?

Svedčia o tom aj pozitívne recenzie:

Jana: Veľmi profi a ústretový prístup. Skvelá atmosféra. Úplne bezbolestné. ĎAKUJEM, dievčatá. Konečne máme aj na SVK takýto luxus. Budem na vás DOŽIVOTNE spomínať. :)”

Majka: „Naozaj úplne bezbolestnééé! Overila som si to na vlastnej koži. Odporúčam, naozaj nebolíííí. Výsledky sú úžasné, cítim sa oveľa príjemnejšie, tmavé chĺpky sú preč.”

Kassy: 5 stars are not enough for this first experience that i had! thank you for your kindness and your help! i will see you again soon!” (5 hviezdičiek nie je dosť pre túto moju prvú skúsenosť! Ďakujem za vašu láskavosť a pomoc! Čoskoro sa opäť uvidíme!)

Zdroj: hairless.sk
Tak čo, idete do toho? Kompletný cenník Hairless štúdia nájdete po kliknutí na tento odkaz.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií