fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Maketa speváka v posteli nie je všetko! Kam až zašla najväčšia Bieberová fanúšička?

Máte tip? napíšte nám mailom

Gabrielle Newton-Bieber je pravdepodobne najväčšia fanúšička speváka Justina Biebiera na svete.

Má 5 tetovaní Justina, skriňu plnú s Bieberovskými šatami, všetky jeho CD a všetky produkty z Bieberovského obchodu. Tiež rada predstiera, že je vydatá za kanadského speváka, a preto legálne prijala jeho priezvisko. A čo je asi najabsurdnejšie, spí s kartónovou napodobeninou známeho speváka!

Keď sa rozpráva s ľuďmi tak Biebera nazýva jej manželom. Hovorí, že už musí ísť, pretože jej manžel je v TV. Gabrielle je posadnutá Justinom od úplného začiatku, keď vydal svoj prvý single „One Time“.Singel vydal, keď mala Gabrielle 16 rokov, a hneď ním začala byť posadnutá. Bol veľmi zlatý s tými jeho vlasmi.

10

Tiež sa jej páčilo to, že Justin jazdil na skateboarde. Povedala, že Justin Bieber pre ňu znamená celý svet. Gabrielle je „verná“ Justinovi, a preto nikdy nemala skutočného frajera. Myslí si, že Justin je jediný, ktorý ju dokáže urobiť šťastnou. Randila by len s tým, ktorý by vyzeral úplne rovnako ako Justin. Teraz ho Gabrielle má rad dokonca viac, ako keď bola teenagerka. Páčia sa jej na ňom jeho svaly.

Prečítajte si tiež:
Prvý let najväčšieho lietadla na svete! Lietajúci obor bude vynášať rakety do vesmíru

Podľa Gabrielle bol Bieberov najsexi moment vtedy, keď sa objavil v reklame, kde mal na sebe len boxerky. Nič by na ňom nemenila. Urobil veľa chýb a Gabrielle dúfa, že sa z nich poučí.

1

Vyzerá to tak, že Gabrielle nemá v úmysle na Biebera nikdy zabudnúť. Má 5 permanentných tetovaní. Má vytetovaný nápis „Believe“ na jednej strane rebier a na druhej má vytetované „Bieber“. „Belieber“ má vytetované pod jej prsiami. Kresbu kľúča, ktorý Bieber nosí na svojom krku má vytetované na jej ramene a hneď podtým nápis „ Never Say Never“. Na budúci rok si plánuje dať vytetovať nápis „Purpose“, podľa Bieberovho najnovšieho albumu. Podľa nej by nezašla až tak ďaleko, žeby si nechala vytetovať jeho tvár, iba v prípade,že by to bolo na jej zadku. Ako narodeninový darček od svojej mamy dostala povolenie na zmenu jej priezviska. Jej mama bola na začiatku úplne proti. Povedala, že v žiadnom prípade jej to nedovolí  a povedala Gabrielle, že musí ešte pár rokov počkať. Ale Gabrielle veľmi prosila svoju mamu a tak nakoniec jej mama ustúpila a dovolila jej zmeniť si priezvisko na priezvisko svojho idola. Poslušná mamina jej to celé nakoniec zaplatila. Gabrielle priznala, že často spí s kartónovou napodobeninou Biebera a dokonca sa s ňou aj rozpráva. Dúfa, že „papierový Bieber“ sa zúčastní na vianočnej večeri.

Prečítajte si tiež:
Liečivé polodrahokamy podľa zverokruhu: Ktoré vás zaručene ochránia?

Jej snom je to, aby si ju pravý Justin zavolal na pódium a zaspieval jej pieseň „One Less Lonely Girl“.Stretnutie s ním by pre ňu znamenalo všetko. Za všetko čo urobil pre svojich fanúšikov by sa mu poďakovala.Vždy keď sa jej prihodí v živote niečo zlé, tak myslí na to, čo by teraz Justin Bieber urobil. Potom sa jej všetko zdá jednoduchšie.

 

Zdroj: : The Star.co.uk, SWNS

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií