Maketa speváka v posteli nie je všetko! Kam až zašla najväčšia Bieberová fanúšička?

Maketa speváka v posteli nie je všetko! Kam až zašla najväčšia Bieberová fanúšička?

Gabrielle Newton-Bieber je pravdepodobne najväčšia fanúšička speváka Justina Biebiera na svete.


Má 5 tetovaní Justina, skriňu plnú s Bieberovskými šatami, všetky jeho CD a všetky produkty z Bieberovského obchodu. Tiež rada predstiera, že je vydatá za kanadského speváka, a preto legálne prijala jeho priezvisko. A čo je asi najabsurdnejšie, spí s kartónovou napodobeninou známeho speváka!

Keď sa rozpráva s ľuďmi tak Biebera nazýva jej manželom. Hovorí, že už musí ísť, pretože jej manžel je v TV. Gabrielle je posadnutá Justinom od úplného začiatku, keď vydal svoj prvý single „One Time“.Singel vydal, keď mala Gabrielle 16 rokov, a hneď ním začala byť posadnutá. Bol veľmi zlatý s tými jeho vlasmi.

10

Tiež sa jej páčilo to, že Justin jazdil na skateboarde. Povedala, že Justin Bieber pre ňu znamená celý svet. Gabrielle je „verná“ Justinovi, a preto nikdy nemala skutočného frajera. Myslí si, že Justin je jediný, ktorý ju dokáže urobiť šťastnou. Randila by len s tým, ktorý by vyzeral úplne rovnako ako Justin. Teraz ho Gabrielle má rad dokonca viac, ako keď bola teenagerka. Páčia sa jej na ňom jeho svaly.

Podľa Gabrielle bol Bieberov najsexi moment vtedy, keď sa objavil v reklame, kde mal na sebe len boxerky. Nič by na ňom nemenila. Urobil veľa chýb a Gabrielle dúfa, že sa z nich poučí.

1

Vyzerá to tak, že Gabrielle nemá v úmysle na Biebera nikdy zabudnúť. Má 5 permanentných tetovaní. Má vytetovaný nápis „Believe“ na jednej strane rebier a na druhej má vytetované „Bieber“. „Belieber“ má vytetované pod jej prsiami. Kresbu kľúča, ktorý Bieber nosí na svojom krku má vytetované na jej ramene a hneď podtým nápis „ Never Say Never“. Na budúci rok si plánuje dať vytetovať nápis „Purpose“, podľa Bieberovho najnovšieho albumu. Podľa nej by nezašla až tak ďaleko, žeby si nechala vytetovať jeho tvár, iba v prípade,že by to bolo na jej zadku. Ako narodeninový darček od svojej mamy dostala povolenie na zmenu jej priezviska. Jej mama bola na začiatku úplne proti. Povedala, že v žiadnom prípade jej to nedovolí  a povedala Gabrielle, že musí ešte pár rokov počkať. Ale Gabrielle veľmi prosila svoju mamu a tak nakoniec jej mama ustúpila a dovolila jej zmeniť si priezvisko na priezvisko svojho idola. Poslušná mamina jej to celé nakoniec zaplatila. Gabrielle priznala, že často spí s kartónovou napodobeninou Biebera a dokonca sa s ňou aj rozpráva. Dúfa, že „papierový Bieber“ sa zúčastní na vianočnej večeri.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Všimli ste si? Justina Biebera v songu so Skrillexom prebodol mužský pohlavný orgán! Sledujte!

Jej snom je to, aby si ju pravý Justin zavolal na pódium a zaspieval jej pieseň „One Less Lonely Girl“.Stretnutie s ním by pre ňu znamenalo všetko. Za všetko čo urobil pre svojich fanúšikov by sa mu poďakovala.Vždy keď sa jej prihodí v živote niečo zlé, tak myslí na to, čo by teraz Justin Bieber urobil. Potom sa jej všetko zdá jednoduchšie.

 

Zdroj: : The Star.co.uk, SWNS

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu