fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Martin Jakubec podaroval svoj nový song Jasmine a Rytmusovi. Z jeho interpretácie zošaliete

Martin Jakubec naspieval ďalší osobitý letný singel, ktorý podaroval Jasmine a Rytmusovi. Pozrite sa, či je to pre vás to pravé orechové.

Martin Jakubec je interprrtom rôznych šlágrov a tiež pôsobí ako producent programov, ktoré sa venujú čisto zábave. Do jeho pôsobenia spadajú programy ako Slovensko sa zabáva, Šláger paráda, ako aj Zlatá dychovka a mnohé ďalšie. Za posledné obdobie naspieval viac ako 20 sólových CD a tiež vydal viac ako 33 titulov. Okrem toho natáčal komédiu s názvom Fenomén, ku ktorému prichádza aj kniha.

Svojím svojským štýlom humoru dokáže niekoho pobaviť, no aj zároveň odradiť. I keď niektorí ho za jeho povahu v láske nemajú, ešte stále aktívne pôsobí v hudobnom priemysle. Často ho možno vidieť na rôznych spoločenských udalostiach i na televíznej obrazovke. Väčšinou sa nachádza v spoločnosti starších žien, avšak týmto je už dávno typický. Od šlágru ale momentálne prešiel k ďalšej skladbe, ktorú venoval práve Jasmine a Rytmusovi. 

Zdroj: youtube.com

Martin Jakubec v špeciálnom hudobnom hite

Portál Mysmeženy.sk uviedol, že Martin Jakubec naspieval letný song. K tejto udalosti sa na sociálnej sieti vyjadril následovne: „Rytmusovi a Jasminke pri príležitosti ich sladkokyslej svadby.“  Videoklip k piesni nakrúcali na pláži počas slnečného počasie a zjavne aj jeho nálada je preto výrazne pozitívna (i keď je pravda, že Martina Jakubca vidíme vždy usmiateho).

Či sa vám jeho skladba bude pozdávať, záleží na vkuse. Videoklip je ale plný radosti a úsmevov, hoci miestami sa môže zdať, že nemá žiadny dej. Slnečné prostredie a rozsiahle pláže navádzajú tému leta, takže je pravdepodobnosť, že pesnička sa uchytí aj u tých, ktorí jeho hudbu v láske nemajú. Avšak každý má právo na svoju vlastnú tvorbu, preto netreba žiaden hudobný žáner ani skladbu odsudzovať. Ak vás zaujíma jeho spevácka interpretácia a svojský štýl správania sa, pozrite si nasledovné video.

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií