fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Martin Jakubec podaroval svoj nový song Jasmine a Rytmusovi. Z jeho interpretácie zošaliete

Máte tip? napíšte nám mailom

Martin Jakubec naspieval ďalší osobitý letný singel, ktorý podaroval Jasmine a Rytmusovi. Pozrite sa, či je to pre vás to pravé orechové.

Martin Jakubec je interprrtom rôznych šlágrov a tiež pôsobí ako producent programov, ktoré sa venujú čisto zábave. Do jeho pôsobenia spadajú programy ako Slovensko sa zabáva, Šláger paráda, ako aj Zlatá dychovka a mnohé ďalšie. Za posledné obdobie naspieval viac ako 20 sólových CD a tiež vydal viac ako 33 titulov. Okrem toho natáčal komédiu s názvom Fenomén, ku ktorému prichádza aj kniha.

Svojím svojským štýlom humoru dokáže niekoho pobaviť, no aj zároveň odradiť. I keď niektorí ho za jeho povahu v láske nemajú, ešte stále aktívne pôsobí v hudobnom priemysle. Často ho možno vidieť na rôznych spoločenských udalostiach i na televíznej obrazovke. Väčšinou sa nachádza v spoločnosti starších žien, avšak týmto je už dávno typický. Od šlágru ale momentálne prešiel k ďalšej skladbe, ktorú venoval práve Jasmine a Rytmusovi. 

Zdroj: youtube.com

Martin Jakubec v špeciálnom hudobnom hite

Portál Mysmeženy.sk uviedol, že Martin Jakubec naspieval letný song. K tejto udalosti sa na sociálnej sieti vyjadril následovne: „Rytmusovi a Jasminke pri príležitosti ich sladkokyslej svadby.“  Videoklip k piesni nakrúcali na pláži počas slnečného počasie a zjavne aj jeho nálada je preto výrazne pozitívna (i keď je pravda, že Martina Jakubca vidíme vždy usmiateho).

Prečítajte si tiež:
Na verejnosti spieval o láske, mieri a porozumení, v súkromí bol ale úplne iný. TAKÝTO bol John Lennon v skutočnosti

Či sa vám jeho skladba bude pozdávať, záleží na vkuse. Videoklip je ale plný radosti a úsmevov, hoci miestami sa môže zdať, že nemá žiadny dej. Slnečné prostredie a rozsiahle pláže navádzajú tému leta, takže je pravdepodobnosť, že pesnička sa uchytí aj u tých, ktorí jeho hudbu v láske nemajú. Avšak každý má právo na svoju vlastnú tvorbu, preto netreba žiaden hudobný žáner ani skladbu odsudzovať. Ak vás zaujíma jeho spevácka interpretácia a svojský štýl správania sa, pozrite si nasledovné video.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií