fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO len pre silné povahy: TAKTO predávali matky svoje deti pedofilom

Tieto matky predávali svoje deti pedofilom. Najmladšie z nich malo len dva mesiace. Pripravte sa na zábery toho, ako funguje predaj detí pedofilom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Mike, investigatívny tajný agent, cestuje na Filipíny, aby zatkol matky, ktoré predávajú svoje deti na sex. Infiltroval sa do skupiny online pedofilov a úspešne sa mu podarilo vzbudiť dojem, že aj on je jedným z nich. Jeho snahou bolo zachrániť všetky deti, na ktorých vykonávali násilie nielen vlastné matky, ale aj násilníci.

Novinárka BBC Stacey Dooley cestovala na Filipíny spolu s Mikeom, aby vytvorila tento krátky dokument z cesty. Spolu s kamerou sa tak stala svedkyňou toho, ako zatknú dve sestry, ktoré ponúkali na predaj svoje deti. Mikeovi trvalo dva roky, kým sa mu podarilo lokalizovať ich.

Matky predávali svoje deti pedofilom

Na sestry čakali v hotelovej izbe skryté kamery, mikrofóny a polícia. Hneď po tom, ako prijali peniaze za svoje deti, do izby vtrhla polícia a Mikea naoko zatkla. O celkovo 13 detí, ktoré ponúkali sestry na predaj, sa postarali sociálni pracovníci. Najmladšie z nich malo len dva mesiace.

„Je to emocionálne veľmi vyčerpávajúce. Akonáhle mi dajú putá, moja úloha sa v tom momente končí,“ hovorí po úspešnej akcii Mike. Veľa detí a mladistvých, ktorí prežili tento typ násilia, trpí posttraumatickým syndrómom, samovražednými sklonmi alebo sklonmi k užívaniu návykových látok.

Prečítajte si aj o tom, ako chytil Interpol deviatich pedofilov z Dark Webu. Ich najmladšia obeť mala len 15 mesiacov.

Prečítajte si tiež:
Inšpiratívne filmy, ktoré vám pozmenia pohľad na svet
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií