fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pellegrini dostal list z väzenia: Neuveríte, čo od neho žiada Mikuláš Černák

Mikuláš Černák poslal slovenskému premiérovi Petrovi Pellegrinimu list. Žiada ho o ospravedlnenie za nepravdivé slová.

Máte tip? napíšte nám mailom

V nedeľu prijali do politickej diskusnej relácie O päť minút dvanásť pozvanie dvaja politici. Boli nimi bývalý prezident Andrej Kiska (Za ľudí) a premiér Peter Pellegrini (Smer-Sociálna demokracia). Témy ich predvolebnej diskusie boli rôzne, no dotkli sa aj zverejneného videa, ktoré údajne niekto vytvoril, aby uškodil bývalému prezidentovi Andrejovi Kiskovi. Samotný Andrej Kiska však povedal, že ide o trápne divadielko so zlými hercami.

Žiada ospravedlnenie

Pellegrini síce najprv vyhlásil, že ako politikovi mu neprináleží komentovať videá. Potom sa ale vyjadril na margo jednej z nahratých postáv, teda Milana Reichela.

View this post on Instagram

SLOVENSKO JE PRIPRAVENÉ ČELIŤ PRÍPADNÝM HROZBÁM KORONAVÍRUSU Pred niekoľkými týždňami som nariadil, aby sa na vstupných bodoch do SR a v nemocniciach urobili previerky, ako je Slovensko v stave zvýšenej bdelosti ohľadom koronavírusu pripravené prijať adekvátne opatrenia. Dnes sme na hranici Vyšné Nemecké absolvovali praktický nácvik viacerých zložiek, ktoré musia byť schopné reagovať na riešenie podozrenia na koronavírus. Oceňujem profesionalitu cvičenia, ktoré prebehlo úspešne a chcem priamo z Vyšného Nemeckého vyslať jasný signál, že sme pripravení čeliť prípadným hrozbám. #peterpellegrini #predsedavlady #koronavirus #vysnenemecke #slovensko

A post shared by Peter Pellegrini (@peter_pellegrini) on

„Však čo má pán Kiska teraz iné hovoriť, keď sa tam o ňom rozpráva. A rozprávajú sa tam o ňom dvaja vagabundi stade. Veď jeden z nich, myslím Reichel, som o ňom čítal, veď to bol človek, ktorý v Poprade bol v miestnosti, keď Černák odrezával hlavu človeku. Veď to nie je akože slušný občan, ktorý si tu žije. To je jeden z mafiánskych bosov, tak ako bol mafiánsky bos pán Žemba,“ vyhlásil v relácii Pellegrini.

Obvinenie sa však nepáčilo Mikulášovi Černákovi, ktorý reláciu pozeral zo svojej cely. Bývalý boss teraz žiada premiéra otvoreným listom o ospravedlnenie.

https://www.instagram.com/p/B8TKmYSHFVE/

Otvorený list

„Chcem veriť, že nie ste len taký nezodpovedný táraj, ktorý potára kadečo, a po preštudovaní si rozsudku Okresného súdu v Prešove zo dňa 10. 11. 2009, sp. zn. 3T 23/08, z ktorého jednoznačne vyplýva, kto tú hlavu v Reichelovom hoteli odrezal (teda že som to určite nebol ja), sa mi verejne chlapsky ospravedlníte,“ uviedol Černák vo svojom liste.

Mikuláš Černák skutočne podľa právoplatného rozsudku neodrezal Slivenskému hlavu osobne, i keď ho predtým zranil a bol pri celom tomto hroznom čine. Od premiéra Pellegriniho chce verejné ospravedlnenie, v opačnom prípade ho bude žiadať prostredníctvom súdu.

Otvorený list sériového vraha z väzenskej cely, ktorý adresoval slovenskému premiérovi.

Možno je opäť dobré si pripomenúť, že Mikuláš Černák je sériový vrah, ktorý uzavrel s prokurátorom dohodu o vine a treste o 16 vraždách, a preto sedí vo väzení, lebo bol odsúdený na doživotie. Nemal by teda žiadať o ospravedlnenie niekto iný?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií