fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mikuláš sa blíži! Nevieš, čo kúpiť do čižmičky? Nechaj si poradiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Mikuláš sa nezadržateľne blíži. Väčšina z nás dostane horu sladkostí, ktoré zjeme na posedenie a potom sa do Vianoc poriadne nepohneme. Nie žeby sa nám nechcelo, ale po všetkých tých skvelých sladkostiach veľmi nevládzeme. Nemusíš na Mikuláša svojim blízkym nakupovať tonu sladkostí, buď originálny a kúp niečo, čo ich naozaj poteší!

Mrkva nie je taký zlý nápad

Neviem, či je viac ľudí takých, ako som ja, no dostať mrkvu na Mikuláš podľa mňa vôbec nie je také zlé. Nemusí to byť len mrkva, ak je niekto, komu chceš niečo darovať do čižmy milovníkom inej zeleniny, pokojne mu ju nakúp a daruj. Určite sa poteší minimálne tak, ako ja z tej mrkvy.

Domácky vyrobené sladkosti

Nič nepoteší viac, ako ručne vyrobené drobnosti. O to viac, ak nie si práve najzručnejšia cukrárka, no aj napriek tomu sa posnažíš. Skús vyrobiť domáce bonbóny, alebo napiecť sušienky. Ak chceš darček navyše vyšperkovať, kúp aj peknú krabičku a previaž ju mašľou. Obdarovaný bude určite veľmi potešený!

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Veľký návrat do Londýna ruka v ruke

Obľúbené pivo alebo víno

Alkohol ešte nikdy nikoho nesklamal a neurazil. Nevieš vymyslieť ideálny darček, vieš však, aký alkohol obľubuje niekto, komu chceš pripraviť mikulášske prekvapenie? Výborne! Tak utekaj do obchodu a kúp ho. Stav na istotu a určite nebude nikto sklamaný.

Obľúbené jedlo

Jedlom nikdy nešliapneš vedľa. Každý má rád jedlo a ak navyše vieš aké, tak si to teda vychytal. Neexistuje totiž určite nikto, kto by sa netešil z obľúbeného jedla! Má tvoj otec najradšej poriadny steak a tvoja sestra by najradšej jedla od rána do večera jogurty? A tvoja mama si zas ulietava na kokosovom mlieku? Smelo do toho!

Foto: PxHere

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií