Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladý spevák Moj!tto chystá nezvyčajný projekt pod vedením amerických rapperov

Mladý slovenský talent čoskoro vydá svoj debutový album, s ktorým mu pomáhajú aj v Amerike.

Už odmalička bola hudba jeho vášňou. Rodina mu vždy vravela, že skôr tancoval ako chodil, a skôr spieval ako hovoril.

Zoznámte sa s Ľubošom Bužíkom, talentom, ktorý to má svetovo našliapnuté!

V rodine má Rómske, Maďarské a dokonca aj Nemecké korene. Prvý jeho kontakt s hudbou bol cez Americkú speváčku Amerie, ktorá ho odporučila Americkému producentovi Q. Williamsovi, ktorý v roku 2012 ešte vlastnil Planet Q Production.

Po čase spoznal amerického rappera Sitruca Nivriho, v tom čase A.K.A. Mista Heismana, s ktorým v júli 2013 dokončili debutový singel „Fall in Love“. V Afrike sa singel dostal na #1 v Soul/RnB Chart a držal sa tam 4 týždne.

Neskôr sa song dostal aj na americkú hitparádu online s názvom SoundClick, kde bol Top 30 v RnB Chart.

V roku 2014 sa Ľuboš Bužík viac venoval produkcii, vytvoril album pre S. NIVRIHO s názvom „Delicious Truth“, neskôr v 2015 aj druhý album s názvom „Sagittarius Ego“, kde s ním nahral song „Everytime“.

V máji 2015 bohužiaľ zomrel môj dedko, ktorý ma od malička viedol k spevu a učil ma. Bola to rana a tak som so spevom načas skončil. Neskôr som sa rozhodol pokračovať a poďakovať mu tak som album na ktorom pracujem nazval na jeho pamiatku „M.V.B.“ (Moj!tto Viliam Bužík). Pred dedovou smrťou v Apríli som dal von svoj singel Cloud Nine, ktorý bol #1 vo Funky Chart na Soundclicku až dva týždne, čo bol zatiaľ môj naj úspech.

Momentálne v marci chcem dať von singel „Oh“ a dokončiť môj album ktorý budete môcť počuť už v Júli

Ľuboš Bužík, alias Moj!tto, momentálne pracuje na svojom debutovom albume „M.V.B.“ ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už v tomto roku. Počin 18. ročného talentovaného mladíka z Levíc bude obohatený o beaty rapperov.

„Moj!tto  je vlastne moje umelecké meno, Viliam Búžik bol môj starý otec. V albume budete môcť nájsť mnoho z môjho života, ale aj sa dobre zabaviť a odviazať.“     Vraví mladý spevák.

Moj!tto chystá album, s ktorým mu pomáhajú rapperi, až z poza veľkej mláky. Z USA to sú napríklad Sitruc Nivri, Jaysoul da Hustla či Renee‘ Victoria. Album oficiálne v USA reprezentuje M.M.O. Production a Galaxy Minds Production. Čo sa týka Európy, reprezentuje ho Gurriero Records.

„Som veľmi nadšený z tohoto projektu, pretože cítim, že to bude niečo, čo tu ešte nebolo.“ 

Moj!tto

Moj!tto

Spevák už predstavil aj svoj tracklist.

01. „Oh“

02. „Dirty“

03. „Step With Me“

04. „What My Friend Told Me“

05. „My Hustle“

06. „Fighter“

07. „Tears Are Rolling Down My Face“

08. „Sluts, Sluts, Sluts“

09. „You Used To Call Me Love“

10. „Calling Me On My Phone“

11. „I’m About To Coming Back“

12. „Outro“

Lyrics video k songu „Oh“ uvidíme pravdepodobne už  23. Marca

 

Moj!tto

 

Mladému Slovákovi z Levíc držíme palce v ďalšej kariére!

Redakcia KLOCHER.SK

 

 

Zdroj foto: Moj!tto

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií